تمام آنچه که باید از ماجرای بذرپاش گیت بدانید!

تمام آنچه که باید از ماجرای بذرپاش گیت بدانید!

به گزارش رشت۲۰در رزومه‌ی ارائه شده به نمایندگان مجلس درباره‌ی بذرپاش ادعای عضویت در هیات امنای دانشگاه صنعتی شریف مطرح شده است در حالی که این موضوع صحت ندارد.

 

در دو روز گذشته ادعاهایی درباره‌ی بخشی از سوابق کاری آقای بذرپاش که مربوط به دانشگاه شریف بوده مورد تردید قرار گرفته است؛ هر چند تاکنون تایید ادعاها از سوی مراجع موثق و خود او مطرح نشده است.

یکی از این ادعاها، نامه‌ای است که از سوی الهام اکبری، همسر احمد نادری، دیگر نماینده‌ی اصولگرای مجلس در توییتر منتشر شده که در آن ادعا شده بذرپاش از سال ۷۹ تا ۸۲ در یک پژوهشکده در دانشگاه شریف مشغول به کار بوده است اما صحت این نامه از سوی تعدادی از کاربران مورد تردید شدید قرار گرفته است.

مهرداد بذرپاش در دوران دانشجویی رییس بسیج دانشگاه شریف بود و در دولت احمدی نژاد به مسوولیت‌های بالای دولتی از جمله مدیریت سایپا و معاونت رییس جمهور رسید. او در دوره‌ی نهم مجلس نیز نماینده‌ی تهران بود.

آیا بذرپاش به مجلس اطلاعات خلاف واقع داده است و آیا بذرپاش گیت در راه است؟

احمد توکلی نماینده‌ی اسبق مجلس که اصولگراست، شب قبل از روز انتخاب رییس دیوان محاسبات در نامه‌ای به محمدباقر قالیباف رییس مجلس نوشت که آقای بذرپاش شرایط ریاست دیوان محاسبات را ندارد اما با این حال وی انتخاب شد.

منبع: انصاف نیوز