تمام حواشی یک انتصاب جنجالی؛ از نداشتن سابقه رسانه‌ای تا خارج از چارت بودن انتصاب

تمام حواشی یک انتصاب جنجالی؛ از نداشتن سابقه رسانه‌ای تا خارج از چارت بودن انتصاب

به گزارش رشت۲۰ ؛انتصاب مریم رضا طبع به‌عنوان مسئول رسانه حوزه شهردار رشت در روزهای اخیر با واکنش‌های بسیاری توسط اصحاب رسانه همراه بوده است. یکی از مهم‌ترین دلایل انتقادات به این انتصاب عدم شناخت کافی مریم رضا طبع از رسانه است.

IMG 20180530 113237 648 300x183 - تمام حواشی یک انتصاب جنجالی؛ از نداشتن سابقه رسانه‌ای تا خارج از چارت بودن انتصاب

جالب آنکه بحث خارج از چارت بودن این انتصاب خود موضوع دیگری است، جایی که بسیاری معتقدند این نیز یک تخلف آشکار دیگر توسط شخص مسعود نصرتی است که حراست شهرداری رشت قطعاً می‌بایست در خصوص آن ورود کند.

مهم‌ترین نکته در خصوص موضوع انتخاب مریم رضا طبع در یک سمت کاملاً تخصصی، آن‌هم بدون داشتن سابقه رسانه‌ای مشخص، این است که دقیقاً معیار شهردار رشت برای این انتخاب چه بوده است؟ این انتخاب قطعاً با توجه به عدم تجربه لازم توسط رضا طبع در رسانه، اهالی این حوزه تخصصی را کاملاً دلسرد کرده است.

موضوع بعدی در خصوص این انتصاب اما یک بحث کاملاً جدی و مهم است. آیا مریم رضا طبع برای حضور در سمت مسئول رسانه حوزه شهردار از سوی برخی اعضای شورا مورد تعرفه قرار گرفته است؟!

گفته‌شده در پشت پرده اتفاقات اخیر شهرداری رشت یکی از معاونین پرحاشیه شهردار رشت و افراد خاص با نیات گوناگون قرار دارند که قصد به بیراهه کشیدن شهرداری را داشته و مایل هستند با ایجاد فشارهای فراوان بر روی نصرتی، او را در مسیر استیضاح قرار دهند.