تمایل نمایندگان گیلان نسبت به شرکت در جلسات کمیته برنامه‌ریزی استان

تمایل نمایندگان گیلان نسبت به شرکت در جلسات کمیته برنامه‌ریزی استان

نماینده رودسر گفت: نمایندگان علاقه‌مند هستند که در جلسات کمیته برنامه‌ریزی شرکت کنند و در جریان امور شهرستان ها و حوزه انتخابیه خود قرار گیرند .

37_111-450x300

 به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایلنا از رشت، اسدالله عباسی رئیس مجمع نمایندگان گیلان و نماینده مردم شهرستان رودسر  و املش هدف از برگزاری نشست مشترک با سازمان برنامه و بودجه گیلان را شفاف‌سازی توزیع اعتبارات دانست و عنوان کرد: نمایندگان علاوه بر تخصیص اعتبارات باید پیگیر تحقق آن نیز باشند لذا از فرمانداران می خواهیم اقدامات و پروژه‌های اجرایی شده در شهرستان‌ها را ارائه دهند و قبل از تصویب پروژه‌ها با نمایندگان مشورت داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه اعتبارات در شهرستان‌ها باید کاملاً تحقق پیدا کند، گفت: کسری اعتبارات بودجه ۹۵ شهرستان‌هایی که در پروژه های عمرانی پیشرفت داشته‌اند از طریق مجمع پیگیری خواهد شد.

عباسی خواستار ارائه نحوه توزیع اعتبارات با توجه به شاخص‌های سازمان برنامه و بودجه به نمایندگان نظیر پیشرفت پروژه‌های عمرانی شد و خاطرنشان کرد: نمایندگان علاقه‌مند هستند که در جلسات کمیته برنامه‌ریزی شرکت کنند و در جریان امور در شهرستان ها و حوزه انتخابیه خود قرار گیرند .