تمهیدات لازم سازمان آتش نشانی رشت برای برگزاری چهارشنبه سوری سالم

تمهیدات لازم سازمان آتش نشانی رشت برای برگزاری چهارشنبه سوری سالم

برنامه ریزی های لازم وهماهنگی سازمانهای مختلف شهرداری برای برگزاری مراسم آیینی چهارشنبه آخر سال بررسی شد.
 به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از رشت پرس رئیس سازمان آتش نشانی رشت در این رابطه اعلام کرد: با دقت نظر سعی شده است تا در برگزاری این شب آیینی سلامت و آرامش شهروندان حفظ شود. وی اقدامات انجام شده در این راستا را اعزام سفیران آتش نشانی در اماکنی مانند سراهای محلات، مساجد، مدارس ، اماکن نظامی، تجاری و غیره جهت آموزش شهروندی نام برد.
05ffb395242d16f73d753c8762dd37e0_L
بابک رمضانی اظهار داشت؛ هم چنین حرکتهایی مانند ساخت فیلم کوتاه آموزشی که بزودی از سیمای گیلان پخش خواهد شد و زیر نوبسهای آموزشی تلویزیونی که هم اکنون در حال اجراست، چاپ بروشورهای آموزشی با مشارکت برخی بانکها و ادارات  شهر،  نصب پنجاه تخته واتربند با توصیه ها و تصاویر پیشگیرانه،ایجاد هماهنگی با سازماتهای مردم تهاد و سازمانهای دیگر شهرداری از اقدامات خاص این روز است که طبق هماهنگی سازمانهای شهرداری به انجام خواهد رسید.
رمضانی توضیح داد :هم اکنون ۷۰ دستگاه ازماشینهای سبک ، سنگین و نیمه سنگین شهرداری نیز آناده خدمات رسانی اند که در شب چهارشنبه آخر سال در چند منطقه شهر مستقر خواهند بود.
وی انجام مصاحبه های تلویزیونی و اجرای نمایشهای آموزشی خیابانی برای اولین بار در سطح شهر را از دیگر اقدامات خاص صورت گرفته مخصوص این ایام معرفی نمود.