تهدید جان مردم در دعوای شهرداری و شورای شهر سنگر و سکوت فرماندار شهرستان رشت

تهدید جان مردم در دعوای شهرداری و شورای شهر سنگر و سکوت فرماندار شهرستان رشت

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، شاید بتوان گفت از همان اولین روزهای شروع به کار شورای پنجم شهر سنگر، این شهر با حواشی فراوانی روبرو بوده است، اما اکنون باید گفت اوج این حواشی و البته درگیری هاست، جایی که کار حتی به عزل شهردار سنگر نیز کشید اما همچنان مجید زادحسینی بر مسند شهرداری این شهر تکیه زده است.

در آخرین حاشیه خاص مدیریت شهری سنگر، زادحسینی در جلسه ستاد مقابله با کرونا بخش سنگر براساس آنچه که در سایت سلام سنگر آمده است با اشاره به عدم تصویب لایحه بودجه سال ۹۹، گفت: بودجه شهر سنگر به بهانه‌های مختلف توسط رئیس شورا تصویب نشده است و برای خرید مواد ضدعفونی و دیگر اقلام بهداشتی برای کارکنان‌ و سطح شهر دچار مشکل هستیم.

وی همچنین با بیان اینکه عده‌ای عملاً به دنبال تعطیلی شهرداری هستند، تاکید کرد: دیگر توان هزینه از جیب شخصی را ندارم و از طرفی بودجه لازم برای اداره شهرداری تصویب نشده است.

این ادعا نشان می دهد که وضعیت در شهر سنگر بحرانی بوده و می بایست موضوع آن هرچه سریع تر رفع شود، زیرا موضوع کرونا چیزی نیست که اسبابی برای کش مکش های مدیریت شهری باشد! حال انتظار می رود فرماندار شهرستان رشت به موضوع درگیری ها در شورا و شهرداری سنگر ورود کرده و اقدامی برای مصالحه حداقل جهت حفظ جان مردم سنگر انجام دهد.