توانایی شهرداری رشت در اجرای پروژه ها در اسرع وقت

توانایی شهرداری رشت در اجرای پروژه ها در اسرع وقت

شهردار رشت از توانایی شهرداری رشت در اجرای پروژه ها در اسرع وقت خبر داد و گفت : به طور کلی شهرداری می تواند پروژه ها را تحت فشار و در مدت زمان کمتری انجام دهد اما به دلیل عدم وجود مدیریت واحد شهری ممکن است زیرساخت های برق ، آب و گاز و غیره آسیب ببیند و خسارتش متوجه شهروندان، شرکتهای زیرساخت و استانداری شود و شما قطعاً به واسطه عنایت ویژه ای که به بیت المال دارید راضی به آن نیستید.

77906069 86471639eedef - توانایی شهرداری رشت در اجرای پروژه ها در اسرع وقت


به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از  ایسنا منطقه گیلان، شهردار رشت در نامه ای به دکتر نجفی استاندار گیلان ، جزئیات پروژه جمع آوری آبهای سطحی ، موانع و دلایل تاخیر آن را به صورت مبسوط ارائه کرد.
دکتر ثابت قدم در این نامه با اشاره به انعقاد قرارداد پروژه های یازده گانه جمع آوری آبهای سطحی در سال ۹۴ اظهار کرد: پلیس راهور سال گذشته به درستی و به دلیل انجام پروژه ­های عمرانی دیگر در سطح شهر ، اجازه انجام کار را نداد .در ابتدای سال جاری نیز، رئیس پلیس راهور در نامه ­ای به معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت اعلام کرد که به دلیل برگزاری کنگره ۸۰۰۰ شهید گیلان تا ۱۵ اردیبهشت از صدور مجوز حفاری خودداری شود که این امر تا ۲۳ تیرماه به طول انجامید .
وی افزود: همچنین پس از آن از ۲۳ شهریور ماه ۹۵ نیز به درخواست پلیس راهور ، به دلیل بازگشایی مدارس و در پیش بودن ماه محرم یکی از اصلی­ترین پروژه ­های آب­های سطحی یعنی پروژه میدان زرجوب به سمت خیابان مطهری تعطیل شد .
دکتر ثابت قدم تصریح کرد: ۲۰ مهرماه سال جاری پلیس در سه مرحله برای انجام پروژه مجوز صادر کرد که به این معناست که با توجه به تاریخ صدور اولین مجوز صادر شده …