توجه بیشتر به مناطق کم برخوردار رشت بر اساس بودجه سال ۹۶ شهرداری

توجه بیشتر به مناطق کم برخوردار رشت بر اساس بودجه سال ۹۶ شهرداری

شهردار رشت گفت: توجه به مناطق کم برخودار از برنامه های شهرداری است و تمام تلاشمان را برای تحقق این مهم به کار گرفته ایم.
78512483 87301072cefde 300x209 - توجه بیشتر به مناطق کم برخوردار رشت بر اساس بودجه سال 96 شهرداری

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از پانا از گیلان، شهردار رشت پاره بیجار را یکی از مناطق حاشیه شهر و کم برخوردار عنوان و اظهار کرد: اجرای پروژه جمع آوری آب های سطحی در این منطقه در راستای توجه بیشتر به مناطق حاشیه شهر انجام گرفته است.
شهردار کلانشهر رشت با بیان این که رسیدگی و رفع مشکلات در مناطق کم برخوردار الزامی است، تصریح کرد: به عنوان یک مسوول در راستای عدالت اجتماعی ، قطعا باید توجه به مناطق کم برخوردار را مد نظر داشته باشیم.
وی با تاکید بر ضرورت توجه به عدالت اجتماعی خاطر نشان کرد: نگاه عدالت محور باید در سیاست های شهر ، شهرداری و شورا نهادینه شود.
شهردار کلانشهر رشت بیان داشت: افرادی که مدعی فقرزدایی هستند ، بدانند که حرف هایشان نباید در حد شعار باشد، بلکه بایستی به آن عمل کنند.
* ضرورت تقسیم عادلانه امکانات شهری
نائب رئیس شورای اسلامی کلانشهر رشت نیز با تاکید بر ضرورت تقسیم عادلانه امکانات شهری گفت: انتظار ما این است که امکانات شهری در همه مناطق شهر و حاشیه شهر به صورت مساوی تقسیم شود.
مظفر نیکومنش توجه به محلات و مناطق حاشیه شهر در کلانشهر رشت را ضروری دانست و اضافه کرد: مردم این مناطق نیز همانند سایر همشهریان در شهر، بایستی از امکانات لازم برخوردار باشند.
وی با تاکید بر ضرورت توجه به آسفالت کوچه و خیابان ها در حاشیه شهر توسط مدیریت شهری، به اهالی پاره بیجار (حمیدیان) قول داد که آسفالت خیابان و کوچه ها این منطقه از سوی شهرداری رشت انجام گیرد.
نائب رئیس شورای اسلامی رشت خاطر نشان کرد: اتصال خیابان ایارن به جاده جیرده را نیز در دستور کار قرار می دهیم تا ترافیک بلوار شهید افتخاری ، کاهش یابد و دسترسی مردم این منطقه به شهر بیشتر شود.