توسط جبهه مردمی حامیان انقلاب اسلامی لیست ۱۱ نفری نامزدهای انتخابات شورای شهر رشت معرفی شد

توسط جبهه مردمی حامیان انقلاب اسلامی لیست ۱۱ نفری نامزدهای انتخابات شورای شهر رشت معرفی شد

سخنگوی جبهه مردمی حامیان انقلاب اسلامی و خادمان مردم رشت گفت: لیست ۱۱ نفری نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر رشت در جلسه مشترک جوانان، بانوان و مسؤولان ۲۴ منطقه جبهه مردمی حامیان انقلاب اسلامی و خادمان مردم این شهر جمع‌بندی و معرفی شده است.

13960217001842_Test_PhotoH-150x150

   به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از پیک دانشجو رحمان کاشفی عصر امروز در جلسه مشترک جوانان، بانوان و مسؤولان ۲۴ منطقه مجمع یاران انقلاب اسلامی این شهر درمسجد امام حسین(ع) با اشاره به وصیتنامه شهدا مبنی براینکه اجازه ندهید حرف امام(ره) زمین بماند اظهار کرد: امام(ره) فرمودند؛ نگذارید انقلاب به دست نااهلان بیفتد.

وی ادامه داد: اگر فردی بخواهد مردم را از نظام دور کند باید پاسخگوی اعمال خود در قیامت باشد و بر ما تکلیف است همت کرده و افراد را با رفتار و گفتار خود نسبت به نظام خوشبین کنیم.

سخنگوی جبهه مردمی حامیان انقلاب اسلامی و خادمان مردم رشت به ظرفیت خوب ایجاد شده مجمع یاران انقلاب در این شهر اشاره کرد و افزود: با حضور افراد با تجربه، تحصیلکرده و رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس، شهر رشت طبق جغرافیای شهری و جمعیت به ۲۴ منطقه تقسیم شده و هر کدام از مناطق دارای پنج عضو شورای مرکزی و دو نخبه و مشاور است.

کاشفی با بیان اینکه هر کدام از مناطق ۲۴گانه شهر رشت لیست ۱۱ نفری نامزدهای انتخابات شورای اسلامی را ارائه کردند، تصریح کرد: در مجموع آرای مذکور جمع‌بندی شده و به یک لیست ۱۱ نفری اصلی رسیدیم.