توقف ملوانان در برابر ایرانجوان بوشهر در روز بدون هوادار

توقف ملوانان در برابر ایرانجوان بوشهر در روز بدون هوادار

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایرنا درادامه رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور (جام آزادگان) و از هفته بیست و هفتم این رقابت ها تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر یکشنبه در ورزشگاه تختی بندرانزلی میزبان ایرانجوان بوشهر بود

 

نادر دست نشان سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در دیدار برابر تیم میهمان از علیرضا حیدری، سعید سالار زاده، پژمان نوری، عبدالعظیم گوک، وحید حیدریه، خشایار زبرجد، شهاب زندی، امین جهان کهن، پوریا غلامی، بابک مرادی و شهریار مغانلو استفاده کرد و حسین خطیبی سرمربی تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر ، وحید اصغرزاده، حسین بازیاری، مصطفی احمدی، حسین کاظمی، رضا احمد شاهی، حسین قدرتیان ، سجاد مشایخ، مرتضی رنجبر، اویس کردجهان، سجاد فیض الهی و سجاد اسدزادی را در مصاف با ملوانان به زمین مسابقه فرستاد.
قضاوت این دیدار برعهده سید علی میرغفاری از استان تهران بود و علی اکبر نوری، امیر محمد داود زاده و کاظم علی محمدی وی را در امر قضاوت یاری می کردند.
بازی به دلیل نبود آمبولانس در زمین با ۱۵ دقیقه تاخیر و در هوایی نیمه ابری آغاز شد و تیم فوتبال ملوان بندرانزلی بر اساس رای کمیته انضباطی از حضور و حمایت هوادارانش در این بازی محروم بود.
تیم ملوان بندرانزلی از ابتدای بازی حملات خود از جناحین را در دستور کار قرار داده بود و با استفاده از کناره‌ها حملات زیادی را روی دروازه ایرانجوان بوشهر طراحی کرد و در سوی دیگر میدان نیز میهمان بوشهری قصد استفاده از ضدحملات را داشت.

در دقیقه ۲۲ بازی شوت حسین بازیاری بازیکن شماره ۶ ایرانجوان بوشهر از کنار دروازه ملوان به بیرون رفت و در دقیقه ۳۷ نیز وحید اصغر زاده سنگربان بوشهری ها، شوت پوریا غلامی بازیکن شماره ۱۷ ملوانان را مهار کرد.
در دقیقه ۴۵ بازی نیز ضربه سر عبدالعظیم گوگ بازیکن شماره ۷ ملوانان از کنار دروازه ایرانجوان به بیرون رفت و شوت پژمان نوری کاپیتان ملوانان نیز در وقت های اضافه نیمه اول ثمری نداشت و درنهایت دو تیم با نتیجه تساوی بدون گل در نیمه اول، به رختکن رفتند.
در نیمه دوم بازی، ملوانان با استفاده از ارسال های بلند توپ در زمین حریف قصد دستیابی به گل برتری را داشتند اما مدافعان تیم ایرانجوان بوشهر مانع از عبور توپ ملوانان از خط دروازه شد.
در دقیقه ۴۶بازی ضربه مرتضی رنجبر در آستانه ورود به دروازه ملوانان توسط دروازه بان تیم ملوان بندرانزلی مهار شد و شوت اویس کرد جهان بازیکن شماره ۷۷ تیم ایرانجوان بوشهر نیز نتوانست دروازه ملوانان را باز کند.
در ادامه بازی ضربه سر شهریار مغانلو بازیکن شماره ۱۰ ملوانان در دستان دروازه بان تیم میهمان جای گرفت و ضربه سر مرتضی رنجبر بازیکن شماره ۴۸ ایرانجوان بوشهر توسط دروازه بان ملوان بندرانزلی راهی کرنر شد.

در دقیقه ۷۷ بازی خطای عبدالعظیم گوگ بازیکن شماره ۷ ملوانان از سوی داور ، گرفتن موقعیت مسلم گل از تیم حریف تشخیص داده شد و بازیکن شماره ۷ ملوان بندرانزلی با کارت قرمز داور میدان از زمین مسابقه اخراج شد و به دنبال آن در دقیقه ۸۰ ، حسین بازیاری بازیکن شماره ۶ تیم فوتبال ایرانجوان به دلیل خطای هند عمد، از سوی داور میدان با کارت زرد دوم جریمه و از زمین مسابقه اخراج شد.
در دقیقه ۹۰ نیز شوت مهدی هاشمی بازیکن شماره ۲۰ ملوانان درون دروازه ایرانجوان قرار گرفت ولی کمک داور بازی گل را مردود و خطای آفساید اعلام کرد که اعتراض شدید کادر فنی و سرمربی و کاپیتان تیم ملوان بندرانزلی را به دنبال داشت.
بازی در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید و تیم میهمان توانست از بازی خارج از خانه، یک امتیاز با خود به ارمغان ببرد.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با کسب این نتیجه تساوی از ۲۷ بازی انجام شده در مجموع موفق به کسب ۳۹ امتیاز شده و در جایگاه نهم جدول رده بندی لیگ دسته یک فوتبال کشور قرار دارد و ایرانجوان بوشهر نیز از همین تعداد بازی و با کسب ۲۲ امتیاز از ۲۷ بازی در جایگاه شانزدهم جدول رده بندی جام ازادگان جای گرفته است.
ملوانان در ادامه رقابت های جام آزادگان و از هفته بیست و هشتم ، ۲۶اسفندماه جاری میهمان ماشین سازی تبریز هستند و ایرانجوان بوشهر نیز در همین روز، میزبان تیم فوتبال راه آهن تهران است.