تولید سوسیس و کالباس با گوشت فاسد!

تولید سوسیس و کالباس با گوشت فاسد!

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از رکنا،سرهنگ “نادر مرادی” معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران گفت: روز گذشته در پی کسب خبری مبنی بر استفاده از گوشت فاسد در تولید سوسیس و کالباس توسط مالک کارگاه تولیدی در شمال غرب تهران بررسی موضوع در دستور کار ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران قرار گرفت.

تولید سوسیس و کالباس غیربهداشتی
وی بیان داشت: بررسی های اولیه حاکی از این بود، که مالک انباری واحد مسکونی، انباری اش را تبدیل به کارگاه تولید سوسیس و کالباس کرده و در شرایط غیر بهداشتی به تولید و عرضه فرآورده های گوشتی می پردازد.

کشف ۲۰۰ کیلو گوشت فاسد
سرهنگ مرادی با اشاره به اینکه نتیجه تحقیقات به مرجع قضائی منعکس و دستور بازرسی از کارگاه و دستگیری متهم گرفته شد، تصریح کرد: روزگذشته ۲۹ تیر ماه، ماموران این معاونت به همراه نماینده سازمان دامپزشکی و دادسرای عمومی و انقلاب به نشانی محل اعلامی اعزام که در بازدید از داخل انباری ۲۰۰کیلو گوشت فاسد و غیربهداشتی کشف کردند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران با اشاره به اینکه گوشت های فاسد کشف شده تحویل اداره دامپزشکی شد، خاطر نشان کرد: با دستور قضائی انباری مورد نظر پلمب و متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.