تُف به غیرت پدری که فرزندش را دور بیندازد/ افتخار می‌کنم تمام دارایی‌هایم را در راه داماش دادم/ آقای سالاری اگر می‌خواهید سالار بمانید باید به تیم‌های استان کمک کنید مالک داماش در نشست با رسانه ها و هواداران:

تُف به غیرت پدری که فرزندش را دور بیندازد/ افتخار می‌کنم تمام دارایی‌هایم را در راه داماش دادم/ آقای سالاری اگر می‌خواهید سالار بمانید باید به تیم‌های استان کمک کنید

اختصاصی / به گزارش۲۰، نشست اسماعیل حاجی پور مالک باشگاه داماش با رسانه ها و هواداران تیم داماش گیلان امشب در سالن آتش نشانی رشت برگزار شد. در این نشست حاجی پور در ابتدا اظهار داشت: اهل شعار دادن نیستم اما تصمیم گرفتم که در کنار شما بمانم و خواهم بود.

وی افزود: همسر بنده به خاطر نتایج بازی‌های داماش راهی بیمارستان شد و به دست‌های پسر بنده به خاطر تیم داماش دست بند زده شد چرا که برای حق خودمان اعتراض کردیم.

مالک باشگاه داماش گیلان با اشاره به اینکه کسانی که مسبب این کار بودن چشم دیدن تیم داماش و هوادارانش را نداشتند بیان داشت: افتخار می‌کنم تمام دارایی‌هایم را در راه داماش دادم و قسم می‌خورم ذره‌ای از این مسائل ناراحت نیستم چرا که حس می‌کنم این امر توشه‌ای برای آخرت من خواهد بود‌.

حاجی پور خاطرنشان کرد: دکتر نوبخت به‌عنوان افتخاری برای گیلان، شورای چهارم و پنجم از جمله کسانی بودند که در این راه کمک‌های شایانی کردند و قدردان زحماتشان هستیم.

عضو شورای پنجم شهر رشت با گلایه از استاندار گیلان عنوان کرد: یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های استاندار باید جوانان باشد اما ایشان هنوز جوابی به درخواست جلسه با بنده ندادند. جناب دکتر سالاری اگر می‌خواهید سالار بمانید باید به تیم‌های استان کمک کنید و در کنار تیم‌ها باشید.

حاجی پور با بیان اینکه جز خدا هیچ انتظاری از هیچ‌کس ندارم، اذعان داشت: اعضای این جلسه نماینده هزاران نفر هستند که باید حرف‌های دلشان شنیده شود. افراد زیادی جهت مذاکره آمدند اما به نتیجه نرسیدیم، اجازه نخواهیم داد هرکسی از هر جایی بیاید و برای تیم ما تصمیم بگیرد، اما باید بگویم من آمده‌ام که بمانم.

حاجی پور با بیان اینکه تُف به غیرت پدری که فرزندش را دور بیندازد، افزود: تیم داماش فرزند من است و این تیم باید همیشه زنده باشد چرا که هوادارانش همیشه زنده هستند. با افتخار می‌گویم تیم داماش با تمام قدرت ادامه خواهد داد و من تا آخر در کنارش خواهم ماند.

وی در پایان گفت: این حق ماست که در لیگ یک باشیم، در آینده نزدیک از نقطه نظرات دوستانی که به ما کمک می‌کنند استفاده خواهیم کرد، دوستانی که بنا بر درخواست خودشان اسمی از آنها برده نشد اما کنار ما هستند و به تیم داماش کمک می‌کنند.