تکمیل بیمارستان پروفسور سمیعی رشت در اولویت قرار گرفت

تکمیل بیمارستان پروفسور سمیعی رشت در اولویت قرار گرفت

به گزارش رشت۲۰ ;محمدجعفر علیزاده امروز در جمع خبرنگاران در لنگرود با تأکید بر ارائه بهترین خدمات بهداشتی و رفاهی به مردم گیلان اظهار داشت: هدف تمام مسئولان ارتقای سطح زندگی مردم و خدمت به آنان است و بایستی در این راستا بیشتر تلاش کنیم.

139208302355364791585214 300x209 - تکمیل بیمارستان پروفسور سمیعی رشت در اولویت قرار گرفت

معاون وزیر راه و شهرسازی از تکمیل ۲ بیمارستان در تالش و لنگرود خبر داد و بیان کرد: سال گذشته ۴ بیمارستان در رضوانشهر، لاهیجان، شفت و آستارا افتتاح شد و تکمیل و تجهیز ۲ بیمارستان مذکور نیز توسط دانشگاه علوم پزشکی گیلان در دست اقدام است.

 

وی با اشاره به خدمات بهداشتی ارائه شده در بیمارستان ۱۳۷ تختخوابی شهید حسین‌پور شهرستان لنگرود گفت: مردم می‌توانند نیازهای بهداشتی و درمانی خود از جمله زایمان و جراحی را در این بیمارستان برطرف کنند.

 

علیزاده از افتتاح کلینیک‌های فوق تخصصی در بیمارستان شهید حسین‌پور لنگرود خبر داد و افزود: برای ساخت و تکمیل این بیمارستان تاکنون ۷۵ میلیارد تومان هزینه شده است و وزارت بهداشت نیز سیستم‌های پیشرفته درمانی را در اختیار این بیمارستان قرار می‌دهد.

 

معاون وزیر راه و شهرسازی ابراز داشت: پس از تجهیز بیمارستان‌های لنگرود و تالش برای تکمیل بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی پروفسور سمیعی در مرکز گیلان اقدام می‌کنیم زیرا در این صورت خدمات بهداشتی در سطح ملی هم در این مرکز درمانی ارائه می‌شود.