تیراندازی در راهروی ورودی مجلس و مجروح شدن سه نفر از نیروهای حفاظت

تیراندازی در راهروی ورودی مجلس و مجروح شدن سه نفر از نیروهای حفاظت

 نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی از حمله چهار فرد ناشناس به مجلس خبر داد و گفت: چهار فرد ناشناس با تیراندازی به نیروهای حفاظت مجلس در راهروی ورودی مجلس شورای اسلامی سه نفر را زخمی کردند.

  به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایرنا غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا اظهارکرد: این چهار نفر که حامل سلاح کلاشینکف و کلت هستند با ورود به راهروی مجلس با نیروهای حفاظت مجلس درگیر شدند و به سمت آنان شلیک کردند.
وی افزود: یکی از نیروی حفاظت مجلس از ناحیه مچ پا و دو نفر دیگر نیز از ناحیه سینه و بازو مجروح شده اند و نیروهای امدادی در حال مداوای آنها هستند.
نماینده مردم رشت در مجلس یادآور شد: گفته می شود که یکی از مجروحان به شهادت رسیده است.
جعفرآبادی ادامه داد: این مهاجمان با ورود به محوطه مجلس پس از تیراندازی از راهروی مجلس متواری شدند و نیروهای حفاظت مجلس بدنبال دستگیری آنها هستند.
به گزارش ایرنا، تا زمان ارسال خبر مهاجمان به سمت نیروهای حفاظت مجلس همچنان شلیک می کنند و صدای شلیک شنیده می شود .
درب ورودی مجلس به صحن مجلس هم اکنون بر روی نمایندگان و خبرنگاران بسته شده است و جمعی از نمایندگان بدور مسعود پزشکیان رئیس جلسه جمع شده اند . جلسه علنی ادامه دارد.
نیروهای حفاظت مجلس که از سپاه انصار هستند با در دست داشتن اسلحه در کنار درب ورودی صحن مجلس مستقر شده اند و اجازه خروج به نمایندگان را نمی دهند.
اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هم اکنون در کنار جلسه علنی مجلس تشکیل جلسه داده اند.