تیم فوتبال استقلال نوین رشت مقابل ملوان نوین انزلی پیروز شد لیگ برتر گیلان

تیم فوتبال استقلال نوین رشت مقابل ملوان نوین انزلی پیروز شد

در جریان رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ برتر بزرگسالان باشگاه های استان گیلان جام گیل ، تیم استقلال نوین رشت برابر ملوان نوین انزلی پیروز شد.
82270236 71097779 - تیم فوتبال استقلال نوین رشت مقابل ملوان نوین انزلی پیروز شد

به گزارش خبر فوری رشت در این مسابقه که عصر دوشنبه برگزار شد ، تیم فوتبال استقلال نوین رشت توانست با نتیجه دو بر صفر برابر تیم فوتبال ملوان نوین بندرانزلی به برتری دست یابد.
در جریان این دیدار که از هفته پنجم این رقابت ها برگزار شد، تیم فوتبال استقلال نوین رشت برتر از حریف خود ظاهر شد و توانست با استفاده مناسب از فرصت های به دست آمده و با به ثمر رساندن دو گل ، هر سه امتیاز این بازی را کسب کند .
همچنین در دیگر دیدار برگزار شده از هفته پنجم این مسابقات ، تبم های فوتبال رهگستران لنگرود و شاهین بندرانزلی رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم فوتبال شاهین بندرانزلی با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست داد.
در دیگر دیدار از هفته پنجم این رقابت ها ، قرار بود تیم های فوتبال ملوان جوان رشت و کادوس ماسال به مصاف هم بروند که این بازی لغو و به زمان دیگری موکول شد .
در جدول رده بندی این رقابت ها ، تیم فوتبال شهرداری کلاچای همچنان در صدر جدل قرار دارد ، تیم های فوتبال دخانیات رشت و ملوان نوین انزلی نیز به ترتیب در مکان های دوم و سوم جدول قرار دارند .
در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ برتر بزرگسالان باشگاه های استان گیلان جام گیل، ۱۶ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند.