تیم فوتبال سپیدرود رشت جریمه شد

تیم فوتبال سپیدرود رشت جریمه شد

تیم فوتبال سپیدورد رشت به پرداخت جریمه نقدی و یک جلسه از همراهی تماشاگران در دیدار خانگی به صورت تعلیقی محکوم شد.

82303432 71163354 - تیم فوتبال سپیدرود رشت جریمه شد

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت : کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص دیدارهای برگزار شده رقابت های لیگ دسته اول کشور جام آزادگان ، آرای خود را صادر کرد .
رادنی دیدار روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر این اساس و طبق رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ، در دیدار تیم های سپیدرود رشت و نفت مسجد سلیمان که روز هشتم آبان ۹۵ برگزار شده بود ، سهراب بختیاری زاده، سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل رفتار غیرمسئولانه و اعتراض به تصمیم داور که منجر به اخراج او شد، مورد توبیخ کتبی کمیته انضباطی قرار گرفت.
وی اظهار کرد: طبق این رای ، همچنین در جریان این دیدار ، تماشاگران تیم سپیدرود رشت به داور و تیم مقابل فحاشی کرده و اشعه لیزر استفاده کردند و این در حالی است که فحاشی تماشاگران تیم سپیدرود رشت برای چندمین بار است که تکرار می شود.
دیدار ادامه داد: در این رای آمده است که براین اساس این تیم در یک مسابقه خانگی از حضور تماشاگران محروم و به پرداخت جریمه نقدی ۱۰۰ میلیون ریال محکوم می شود.
وی بیان کرد: محرومیت تعیین شده از تاریخ صدور رای تا آخر فصل جاری با تعلیق مواجه شده و در صورت تکرار تخلف در مسابقات بعدی ، علاوه بر تنبیه مقرر ، محرومیت معلق به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد.
مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت اضافه کرد: همچنین در رای صادره از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ، در دیدار تیم های راه آهن تهران و سپیدرود رشت که روز دوم آبان ۹۵ در ورزشگاه صبا برگزار شده بود ، تیم سپیدرود رشت به دلیل فحاشی تماشاگران این تیم به بازیکن تیم مقابل ، به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
تیم فوتبال سپیدرود رشت تا پایان هفته دوازدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، با کسب ۲۵ امتیاز در مکان نخست جدول قرار دارد.