تیم فوتبال سپیدرود رشت در یزد به مصاف فولاد می رود در ادامه رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور

تیم فوتبال سپیدرود رشت در یزد به مصاف فولاد می رود

در ادامه رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، تیم سپیدرود رشت در یزد به مصاف فولاد این شهر می رود.

0317450 7723 - تیم فوتبال سپیدرود رشت در یزد به مصاف فولاد می رود


مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت گفت : این دو تیم در هفته دهم از رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، رو در روی هم قرار می گیرند .
رادنی دیدار در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : این مسابقه ، عصر روز یکشنبه هفته آینده ۲۵ مهرماه در یزد برگزار خواهد شد و تیم فوتبال سپیدرود رشت در این دیدار ، میهمان فولاد یزد است.
وی اظهار کرد : امیدواریم که تیم فوتبال سپیدرود رشت در این بازی ، بتواند با ارائه یک بازی زیبا و تماشاگرپسند برابر تیم فولاد یزد به برتری برسد تا همچنان در صدر جدول قرار گیرد .
وی ادامه داد : با توجه به اینکه تیم فوتبال سپیدرود رشت تاکنون نتایج خوبی را کسب کرده و جایگاه مناسبی نیز در جدول رده بندی دارد، امیدواریم که در بازی برابر فولاد یزد نیز به پیروزی برسد تا همچنان روند صعودی خود را ادامه دهد .
وی بیان کرد: تا پایان هفته نهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، تیم فوتبال سپیدرود رشت با کسب ۲۰ امتیاز در صدر جدول و تیم فولاد یزد با کسب هفت امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.
در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، ۱۸ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند .