تیم فوتبال کادوس ماسال با هفت گل لشت نشاء را شکست داد لیگ برتر گیلان؛

تیم فوتبال کادوس ماسال با هفت گل لشت نشاء را شکست داد

در ادامه مسابقات فوتبال قهرمانی لیگ برتر بزرگسالان باشگاه های استان گیلان جام گیل ، تیم کادوس ماسال با هفت گل تیم آریا لشت نشاء را شکست داد.

82276296 71109167 - تیم فوتبال کادوس ماسال با هفت گل لشت نشاء را شکست داد

به گزارش خبر فوری رشت، در این مسابقه که عصر شنبه برگزار شد ، تیم فوتبال کادوس ماسال موفق شد در یک بازی پرگل و یک طرفه ، با نتیجه هفت بر یک برابر تیم فوتبال آریا لشت نشاء به برتری دست یابد.
در جریان این دیدار که از هفته ششم این رقابت ها برگزار شد، تیم فوتبال کادوس ماسال کاملا از حریف خود برتر بود و توانست با به ثمر رساندن هفت گل و فقط دریافت یک گل ، علاوه بر پیروزی پرگل در این دیدار ، در جدول رده بندی نیز صعود کند.
همچنین در دیگر دیدار برگزار شده از هفته ششم این مسابقات ، تیم های فوتبال شهرداری چوبر تالش و شهرداری ماسال رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم فوتبال شهرداری ماسال با نتیجه دو بر یک حریف خود را شکست داد.
در دیگر دیدار از هفته ششم این رقابت ها نیز ، تیم های فوتبال ملوان جوان رشت و فجر شهید محسنی رضوانشهر به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه مساوی صفر بر صفر خاتمه یافت.
در جدول رده بندی این رقابت ها ، تیم فوتبال شهرداری کلاچای همچنان در صدر جدل قرار دارد ، تیم های فوتبال کادوس ماسال و شاهین انزلی نیز به ترتیب در رتبه های دوم و سوم جدول رده بندی قرار دارند .
در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ برتر بزرگسالان باشگاه های استان گیلان جام گیل، ۱۶ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند.