تیم فوتسال دخانیات رشت تیم اسالم تالش را شکست داد لیگ برتر فوتسال

تیم فوتسال دخانیات رشت تیم اسالم تالش را شکست داد

در ادامه مسابقات فوتسال قهرمانی لیگ برتر بزرگسالان باشگاه های استان گیلان ، تیم دخانیات رشت برابر تیم شاهد اسالم تالش به برتری رسید.

82294828 71145927 - تیم فوتسال دخانیات رشت تیم اسالم تالش را شکست داد

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایرنا ، در این مسابقه که جمعه شب برگزار شد ، تیم فوتسال دخانیات رشت توانست در یک بازی برتر با نتیجه شش بر سه تیم فوتسال شاهد اسالم را شکست دهد.
در جریان این دیدار که از هفته دوم این مسابقات و در رشت برگزار شد ، تیم فوتسال دخانیات از فرصت میزبانی خود سود برد و با برتری در این بازی ، به اولین پیروزی خود در این رقابت ها دست یافت.
همچنین در دیگر دیدار برگزار شده این دوره از رقابت ها ، تیم های فوتسال قوی سپید بندرانزلی و ایثارگران کوثر رودبار رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم فوتسال قوی سپید بندرانزلی با نتیجه چهار بر دو حریف خود را شکست داد.
در جدول رده بندی این رقابت ها ، تیم های فوتسال مولدینگ رودبار و عقاب لنگرود در صدر جدول قرار دارند ، تیم های دخانیات رشت ، شاهد اسالم تالش و ستارگان صومعه سرا در مکان های بعدی قرار دارند.
در رقابت های فوتسال قهرمانی لیگ برتر باشگاه های استان گیلان ، تیم های فوتسال کیامیدان لاهیجان ، عقاب لنگرود، مولدینگ فومن ، دخانیات رشت ، ستارگان صومعه سرا ، مهرآستان آستانه اشرفیه ، قوی سپید بندرانزلی ، شاهد اسالم تالش ، ایثارگران کوثر رودبار و اندیشه لوشان حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند.