تیم فوتسال ستارگان صومعه سرا برابر آستانه اشرفیه پیروز شد لیگ برتر فوتسال

تیم فوتسال ستارگان صومعه سرا برابر آستانه اشرفیه پیروز شد

در جریان مسابقات فوتسال قهرمانی لیگ برتر بزرگسالان باشگاه های استان گیلان ، تیم ستارگان صومعه سرا برابر مهرآستان آستانه اشرفیه پیروز شد.

82289806 71135654 - تیم فوتسال ستارگان صومعه سرا برابر آستانه اشرفیه پیروز شد

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایرنا ، در این مسابقه که عصر دوشنبه برگزار شد ، تیم فوتسال ستارگان صومعه سرا موفق شد در یک بازی برتر و یکطرفه، با نتیجه پنج بر صفر برابر تیم فوتسال مهرآستان آستانه اشرفیه به برتری دست یابد.
در جریان این دیدار که از هفته اول این مسابقات برگزار شد ، تیم فوتسال ستارگان صومعه سرا برتر از حریف خود ظاهر شد و با برتری در این مسابقه ، این رقابت ها را با پیروزی آغاز کرد.
همچنین در دیگر دیدار برگزار شده این دوره از رقابت ها ، تیم های فوتسال قوی سپید بندرانزلی و شاهد اسالم تالش رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم فوتسال شاهد اسالم تالش با نتیجه دو بر یک حریف خود را شکست داد.
در جدول رده بندی این رقابت ها ، تیم های فوتسال ستارگان صومعه سرا ، مولدینگ رودبار ، عقاب لنگرود و شاهد اسالم تالش با کسب سه امتیاز و به دلیل تفاضل گل ، به ترتیب در مکان ها اول تا چهارم جدول رده بندی قرار دارند.
در رقابت های فوتسال قهرمانی لیگ برتر باشگاه های استان گیلان ، تیم های فوتسال کیامیدان لاهیجان ، عقاب لنگرود، مولدینگ فومن ، دخانیات رشت ، ستارگان صومعه سرا ، مهرآستان آستانه اشرفیه ، قوی سپید بندرانزلی ، شاهد اسالم تالش ، ایثارگران کوثر رودبار و اندیشه لوشان حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند.