ثابت قدم به دنبال چیست؟!

ثابت قدم به دنبال چیست؟!

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از سپیدخبر، در آخرین روزهای شورای چهارم رشت بود که محمدعلی ثابت قدم از شهرداری رشت عزل شد. چندی بعد اما با آغاز بکار شورای پنجم شهر رشت بازهم نام محمدعلی ثابت قدم برای حضور در شهرداری رشت مطرح شد و وی همانند بیست و چند گزینه دیگر شانسش را برای انتخاب مجدد به عنوان شهردار رشت امتحان کرد.

با پایان شمارش آرای اعضای شورای شهر رشت اما آنچه که مشخص شد اخذ تنها ۳ رای از ۵۵ رای ممکن برای ثابت قدم در مرحله نخست انتخاب شهردار بود تا ثابت قدم حتی در جمع ۵ گزینه نهایی نیز جایی نداشته باشد.

با این حال اما حضور گاه و بی گاه ثابت قدم در برخی مراسم ها همچون معارفه مسعود کاظمی به عنوان شهردار لاهیجان از نظرها دور نماند و اخبار مربوط به او به صورت کامل زیر ذره بین رسانه ها قرار داشت.

شب گذشته اما محمدعلی ثابت قدم بازهم در یک مکان عمومی حضور یافت و عکسی به یادگار با فرزندش کنار آبنمای موزیکال بوستان ملت ثبت نمود. برخی حضور ثابت قدم در کنار این پروژه را اینگونه برداشت کرده اند که ثابت قدم میخواهد بگوید بنای آن را خودش نهاده و آغاز بکار این پروژه به هیچ شهرداری در آینده منتسب نخواهد شد!

در این شرایط مشخص نیست دلیل حضور پررنگ شهردار سابق رشت که چندی پیش به اذعان فرهام زاهد همراه با احمد رمضانپور نرگسی دمنوش و چای نوشیدند، در برخی از موارد خاص همچون آغاز بکار مجدد آبنمای موزیکال بوستان ملت چیست؟!