جای خالی گیلان در افتتاح ۹۹ پروژه ۸ هزار میلیارد تومانی وزارت کشور!

جای خالی گیلان در افتتاح ۹۹ پروژه ۸ هزار میلیارد تومانی وزارت کشور!

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از گیلخبر، آیین بهره برداری از طرح های ‌ملّی وزارت کشور، صبح امروز (پنجشنبه ۲۷ آذر) با حضور  رئیس‌جمهور برگزار شد. بنا به گفته وزیر کشور ۹۹ پروژه به ارزش ۷ هزار و ۹۵۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده است.

گیلان - جای خالی گیلان در افتتاح 99 پروژه 8 هزار میلیارد تومانی وزارت کشور!

پروژه‌هایی از قبیل پایانه زیرسطحی مجد و طرح حمل و نقل شهری مشهد، افتتاح ایستگاه‌های ۹، ۱۶، ۱۷ و ۱۸ متروی تبریز، نیروگاه ۲۰۰ تنی زباله سوز نوشهر، ایستگاه‌های متروی برج میلاد و امیرکبیر تهران از جمله مهم ترین پروژه هایی بودند که با بودجه دولتی مورد بهره برداری قرار گرفتند.

هرچند نام تمام  این پروژه ها هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است اما نکته جالب عدم حضور پروژه ملی جالب توجهی در استان گیلان بوده است که نشان می دهد که پروژه های گیلان یا چندان اعتبار ملی دریافت نکرده است و یا پروژه شاخصی در دست بهره برداری نیست.

البته وزیر کشور و شخص رئیس جمهور وعده دادند  تا پایان این دولت، ۱۸۰ پروژه ملی دیگر به مبلغ ۲۵هزار میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار می گیرد که هنوز مشخص نیست پروژه ای از استان گیلان در این لیست قرار می گیرد یا خیر و به ظاهر کسی هم در گیلان پاسخگوی این سوال نیست!