جزئیات جدید از اعدام قاتل اهورای ۲ ساله + مکان و زمان شنیده ها؛

جزئیات جدید از اعدام قاتل اهورای ۲ ساله + مکان و زمان

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، صبح امروز خبر اعدام قاتل اهورای ۲ ساله توسط وکیل پدر اهورا اعلام شد.

حال اما شنیده های رشت۲۰ حکایت از آن دارد که قاتل اهورا روز سه شنبه ساعت ۵:۳۰ صبح در زندان لاکان رشت به دار مجازات آویخته خواهد شد.

گفته می شود اجرای این حکم عمومی نیست و تنها خانواده مقتول در زمان اجرای حکم حضور خواهند داشت.

گفتنیست این حادثه تلخ ۲۲ مهر ماه سال گذشته در لاکانی رشت درحالی لو رفت که همسایه ها صدای فریاد و جیغ کودک معصوم را شنیده و به خانه کودک مراجعه کردند و حتی سعی کردند تا در خانه را باز کنند که موفق به این کار نشدند.

در ادامه همسایه ها با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتند و پس از رسیدن پلیس و شکستن در با بدن خون آلود و عریان اهورای ۲ و نیم ساله که روی زمین افتاده و ناپدری شیطان صفت روی مبل نشسته بود. مردم بلافاصله اهورای دو نیم ساله آزار دیده را به بیمارستان پورسینا رشت منتقل کردند.

این مرد که درخانه بوده ابتدا گفت که من پدر او هستم و اهورای دو نیم ساله در حمام افتاده است و من شوکه شده ام، اما این گفته ها توسط همسایه ها نزد پلیس تکذیب شد و در ادامه مشخص شد او نامزد مادر اهورا است.

قاتل اهورای ۲٫۵ ساله عصر ۲۳ مهر ماه سال گذشته در اداره آگاهی رشت به آزار و اذیت و قتل اهورا اعتراف کرد و در ادامه اظهاراتش گفت: زمانی که اهورای ۲٫۵ ساله را مورد تجاوز قرار دادم از درد و خونریزی زیاد گریه کرد و مدام فریاد می زد و من هرچه تلاش کردم او را ساکت کنم نتوانستم، که در آخر سر کودک ۲ ساله را چند مرتبه به دیوار کوبیدم.