جزئیات جدید از افطاری خصوصی آقای شهردار با رسانه‌های خاص

جزئیات جدید از افطاری خصوصی آقای شهردار با رسانه‌های خاص

به گزارش رشت۲۰ ؛شنیده‌های داغ رشت۲۰ حکایت از آن دارد که افطاری خصوصی مسعود نصرتی با چند رسانه خاص با همراهی برخی میهمانان ویژه برگزارشده است.

ها 300x200 - جزئیات جدید از افطاری خصوصی آقای شهردار با رسانه‌های خاص

افطاری بی سر و صدای شهردار رشت تنها با چند رسانه!

 

شنیده‌شده ۵ فرد رسانه‌ای از ۴ رسانه در این نشست حضورداشته که البته نام این رسانه‌ها تاکنون مطرح نشده است. همچنین گفته می‌شود این نشست با هماهنگی یکی از اعضای شورای شهر رشت برگزارشده است که متاسفانه بین رسانه ها فضایی خودی و غیرخودی را ایجاد کرده است!

 

گفته می‌شود در این نشست ۲ تن از مدیران مناطق شهرداری رشت که در حال حاضر ارتقای درجه یافته‌اند. یکی از آنان به‌صورت مأمور به خدمت در اختیار وزارت کشور قرار داشته و دیگری نیز بدل به دست راست شهردار رشت شده است، برگزار گردیده است.

 

همچنین گفتنی است در این جلسه یکی از مدیران تازه منصوب‌شده شهرداری نیز حضورداشته که ابلاغیه وی خارج از چارت سازمانی صادرشده است.

 

در پایان قابل تامل آنکه با حذف تمامی رسانه ها از حوزه مدیریت شهری، شهردار رشت با مشاوره برخی افراد بی تجربه در حوزه رسانه تنها با چند فرد خاص پای میز افطاری و گفتگو مینشیند که قطعاً در آینده‌ای نزدیک این موضوع باعث ایجاد فضایی سخت برای مسعود نصرتی خواهد شد.