جشن تولد، حمله به دوربین، اسپند دود دادن، شکایت از خبرنگاران، تقدیر از همسر، امریه پسر و تهدید مردم! عملکرد فوق‌العاده برخی از فرمانداران گیلان در دولت تدبیر و امید؛

جشن تولد، حمله به دوربین، اسپند دود دادن، شکایت از خبرنگاران، تقدیر از همسر، امریه پسر و تهدید مردم!

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از غیرمنتظره، اگر بخواهیم عملکرد برخی از فرمانداران شهرستان‌های مختلف استان گیلان را در دولت تدبیر و امید بررسی کنیم برخی آن‌چنان خاطرات ویژه‌ای از خود بجای گذاشته‌اند که با آمدن نامشان نمی‌توان یاد روزهای خوب دوران مدیریتی آنان افتاد!

مهدوی کیلیان امباپه - جشن تولد، حمله به دوربین، اسپند دود دادن، شکایت از خبرنگاران، تقدیر از همسر، امریه پسر و تهدید مردم!

جذاب‌ترین فرمانداران دولت تدبیر و امید قطعاً شخص عیسی مهدوی بود! مهدوی که در جلسات عموماً با چشمانی بسته و سری متمایل به طرفین دیده می‌شد که به نظر می‌آمد در حال چرت زدن است. البته حالت دست‌های مهدوی احتمالاً بعدها مورد استفاده توسط کیلیان امباپه مهاجم جوان فرانسوی PSG قرار گرفت.

مهدوی 2 - جشن تولد، حمله به دوربین، اسپند دود دادن، شکایت از خبرنگاران، تقدیر از همسر، امریه پسر و تهدید مردم!

مهدوی هنگام سیل در تالش مریض بود و خانه‌نشین و پس از سیل و در شرایطی که زمان رسیدگی به وضعیت حوزه او بود، فرماندار تالش در رشت به دنبال شهردار شدن بود! البته این اتفاق با واکنش‌هایی نیز همراه بود و مهدوی پس‌ازآنکه در تصدی بر شهرداری رشت ناکام ماند، خیلی زود جایگاه خود در فرمانداری تالش را نیز از دست داد.

البته مهدوی در برف سال گذشته تالش نیز هنگام ضبط کلیپ، در حال تماشای دیدار تیم های پرسپولیس و الدحیل در جام باشگاه های آسیا بود!

مهدوی تقدیر از همسر - جشن تولد، حمله به دوربین، اسپند دود دادن، شکایت از خبرنگاران، تقدیر از همسر، امریه پسر و تهدید مردم!

این اما تمام ماجراهای مهدوی نبود، این فرماندار در تالش اقدام به شکایت علیه یکی از خبرنگاران کرده بود که این شکایت با دخالت رسانه‌ها و استاندار وقت گیلان ختم به خیر شد. او همچنین در هفته حجاب و عفاف از همسر خود به‌عنوان یکی از بانوان برگزیده تقدیر کرد که این موضوع سوژه رسانه‌ها نیز شد.(لینک اول لینک دوم)

مهدوی اطلاع از جزئیات مذاکرات - جشن تولد، حمله به دوربین، اسپند دود دادن، شکایت از خبرنگاران، تقدیر از همسر، امریه پسر و تهدید مردم!

فرمانداری مهدوی در رشت نیز کم حاشیه نبود، او در هنگام افتتاحیه‌های هفته دولت دست به وایت بُرد شد و با غلط املایی خود سوژه رسانه‌ها شد! البته این سوژه در برابر امریه شدن فرزند فرماندار وقت رشت در ساختمان فرمانداری موضوعی بسیار کوچک به نظر می‌رسد. مهدوی همچنین در اقدامی قابل تأمل به عنوان فرماندار دولت تدبیر و امید کاغذ نوشته‌ای را در دست گرفت که روی آن نوشته شده بود: ” اطلاع مردم از جزئیات مذاکرات مصداق همدلی است”

میرغضنفری اسپند دود دادن برای کرونا - جشن تولد، حمله به دوربین، اسپند دود دادن، شکایت از خبرنگاران، تقدیر از همسر، امریه پسر و تهدید مردم!

فان‌ترین فرماندار اسماعیل میرغضنفری فرماندار وقت لاهیجان بود، جایی که آقای فرماندار برای مقابله با کرونا توصیه به دود دادن اسپند کرد! توصیه‌ای که اگر واقعاً خبر رسمی آن منتشر نمی‌شد در حد یک طنز اینستاگرامی باقی می‌ماند؛ اما در عین ناباوری این حرف‌ها از زبان میرغضنفری صحت داشت.

رحیم حیدری - جشن تولد، حمله به دوربین، اسپند دود دادن، شکایت از خبرنگاران، تقدیر از همسر، امریه پسر و تهدید مردم!

هپی‌ترین فرماندار اما رحیم حیدری بود! مردمی که امروز بر صندلی فرمانداری شهرستان لنگرود تکیه زده است، زمانی در فرمانداری آستانه‌اشرفیه و سیاهکل نیز فرماندار بود و تصویر جشن تولد وی در محل کار همچنان از یادها رفتنی نیست.

انگری‌ترین فرماندار اما ضیایی فرماندار وقت رودبار بود، او هنگام فیلم‌برداری فردی از گلایه‌های یک نفر از اهالی شهرستان به دوربین حمله‌ور شد و از فیلم‌برداری ممانعت کرد. البته مشکل ضیایی با دوربین و گلایه اهالی شهرستان به همین یک مورد ختم نمی‌شد، ضیایی یک‌بار نیز هنگام صحبت‌های یک فرد شیشه خودرو را بالا کشید و رفت که رفت!

البته ضیایی پیش‌ازاین در اقدامی عجیب همانند عیسی مهدوی کاندیدای تصدی بر شهرداری شهریار شد و اتفاقاً رأی اعتماد نیز به دست آورد، اما اعتراضات به اقدام وی مانع از ادامه ماجرا شد. (لینک سوم)

زاد آستارا - جشن تولد، حمله به دوربین، اسپند دود دادن، شکایت از خبرنگاران، تقدیر از همسر، امریه پسر و تهدید مردم!

وصله ناجور فرمانداران گیلان قطعاً شخص رستم زاد فرماندار غیربومی شهرستان آستارا بود، وی در شرایطی به آستارا آمد که این شهرستان در گذشته از اقدامات پان ترک‌ها و جدایی‌طلبان جلوگیری‌های بسیار خوبی به‌عمل‌آمده بود، اما رستم زاد با اظهارات نابجای خود و مطرح کردن آنکه آستارا فرزندخوانده گیلان است فضای خاصی را در اختیار جدایی‌طلبان قرار داد.

اسماعیل پور - جشن تولد، حمله به دوربین، اسپند دود دادن، شکایت از خبرنگاران، تقدیر از همسر، امریه پسر و تهدید مردم!

نو پی‌وی ترین فرماندار اما حسین اسماعیل‌پور فرماندار کنار گذاشته شده رودسر است، او که در آخرین روزهای حضورش به‌عنوان فرماندار رودسر اقدام به تهدید مردم کرد! ویدئو و صوت این درگیری را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

در پایان باید تأکید کرد اینکه عملکرد برخی از فرمانداران شهرستان‌های گیلان طی ۷ سال و اندی اخیر مورد انتقاد بوده است دلیل بر زیر سؤال رفتن عملکرد سایر فرمانداران شهرستان‌های استان گیلان نیست، اما قطعاً اگر وضعیت ادارات شهرستان ها، شوراها و شهرداری‌ها به شکل فعلی است باید سوالات خود را نزد نماینده عالی دولت در شهرستان‌های استان گیلان برد!