جعفرزاده از پاستور فریب خورد مردم را فریب داد تایید صلاحیت توهمی برای آقای نماینده...

جعفرزاده از پاستور فریب خورد مردم را فریب داد

به گزارش رشت ۲۰ ,در روز گذشته شایعه ای مبنی بر این موضوع که نماینده رد صلاحیت شده رشت یعنی جناب آقای جعفرزاده ایمن آبادی موفق به اخذ تایید صلاحیت گردیده است توسط برخی سایتها منتشر و در کمتر از چند ساعت فضای مجازی را تسخیر کرد و باعث واکنش های فراوان در این خصوص از سوی چهره های مختلف گردید.

زمان و نوع انتشار خبر که منبع آن شخص جعفرزاده بود و اشاعه آن در کمترین مجال ممکن، حکایت از یک طرح برنامه ریزی شده از سوی وی و اتاق فکری که آخرین چنگ ها را جهت بقا در اریکه قدرت میزنند می کرد لیکن این آفتاب نیز زیاد در پشت ابر قرار نگرفت و خیلی زود مراجع ذیصلاح و متولیان امر با پیگیری و اطلاع رسانی بجا این شایعه هدفمند را تکذیب کردند.

 

لیکن در این بین کنش آقای نماینده اصولگرایِ اعتدالی با مشی ولایت فقیه و… در نوع خود جالب، دیدنی و البته باعث تحیر و تعجب است!

در حالی که سخنگوی شورای نگهبان استان رسما و با اشاره مستقیم این شایعه را تکذیب کرده است باز هم شاهد فعالیت انتخاباتی جعفرزاده هستیم و وی در این راستا صبح امروز دربخش ها حضور داشته و غروب امروز نیز در کمال تعجب قصد برگزاری میتینگ انتخاباتی در سطح شهر دارد!!

 

شنیده ها حاکی از این است که این نماینده که قرابت مثال زدنی به دولت و پاستور نشینان دارد با وعده سرخرمن دولتی ها در خصوص قطعیت اخذ تایید صلاحیت بی محابا روانه رشت شده و این چنین در پی اقدامات فراقانونی خود بدون اخذ هیچ نوع مجوزی نظم شهرستان را در روزهای منتهی به انتخابات به سخره گرفته است که امید میرود نهادهای نظارتی علی الخصوص دادگستری رشت در اسرع وقت اقدام مقتضی را در این زمینه صورت دهند