جعفرزاده ایمن‌آبادی: تمدید داماتو دیوانگی آمریکایی‌ها است/متضرر اصلی نقض برجام غرب خواهد بود تأکید رهبر انقلاب بر نقض برجام با تمدید قانون داماتو

جعفرزاده ایمن‌آبادی: تمدید داماتو دیوانگی آمریکایی‌ها است/متضرر اصلی نقض برجام غرب خواهد بود

نماینده مردم رشت در مجلس معتقد است آمریکایی‌ها با نقض برجام شرایط انزوای خود در عرصه بین‌المللی را فراهم کرده‌اند درحالی که جمهوری اسلامی طبق قواعد منافع ملی به راه خود در صنعت هسته‌ای ادامه می‌دهد.

47750 Orig - جعفرزاده ایمن‌آبادی: تمدید داماتو دیوانگی آمریکایی‌ها است/متضرر اصلی نقض برجام غرب خواهد بود

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرگزاری خانه ملت غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در جمع فرماندهان نیروی دریایی ارتش مبنی بر نقض برجام با تمدید تحریم‌های ده ساله از سوی آمریکا گفت: تصویب داماتو ازسوی آمریکایی ها دیوانگی است و اگر چنین اقدامی از سوی آنها سر بزند، در کمترین زمان ممکن روش تکنولوژی هسته ای خود را به حالت قبل باز می گردانیم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: در زمانی به دلایلی مجبور شدیم پای میز مذاکره بنشینیم که حتی در جلسه ای حضرت آقا فرمودند کار درستی بود و در نهایت نتیجه خوب بود و این دبه درآوردن ها باعث آبروریزی آمریکا شد.

وی در ادامه با یادآوری این مطلب که از ابتدا هم می دانستیم آمریکایی ها در اجرای برجام دبه می کنند، عنوان کرد: امروز حالت انزوا برای آنها به وجود آمده و حتی هم پیمانان آنها و کشورهایی مثل انگلیس هم ممکن است دیگر با آمریکایی ها همکاری نکنند.

جعفرزاده ایمن آباید تأکید کرد: بی اعتباری آمریکا و اثبات حقانیت ما در عدم دنبال کردن هدف دستیابی به بمب هسته ای از جمله مواردی بود که امروز توانسته ایم به آن دست پیدا کنیم لذا از تحریم داماتو نه خوشحالیم و نه ناراحت چرا که آمریکایی ها تا کنون نیز نتوانسته اند نتیجه که می خواستند از تحریم ها بگیرند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات کشور در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: امروز تمدید تحریم داماتو خسارت بزرگی برای خود آمریکا خواهد بود و چهره واقعی آمریکا در اجرای برجام مشخص به دنیا ثابت شد این در حالی است که جمهوری اسلامی همواره به راه خود طبق قواعد منافع ملی ادامه می دهد./