جعفرزاده: گزینه های اصولگرایان ۴ میلیون رای هم ندارند

جعفرزاده: گزینه های اصولگرایان ۴ میلیون رای هم ندارند

نماینده مردم رشت گفت: هر کدام از گزینه های مطرح شده از میان اصولگرایان ۲ الی ۳ میلیون رای دارند و حتی بعید است به ۴ میلیون رای برسد.
78393128 87122781aceea 300x200 - جعفرزاده: گزینه های اصولگرایان 4 میلیون رای هم ندارند

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با نامه نیوز، در خصوص وحدت اصولگرایان در فرصت باقی مانده تا انتخابات ریاست جمهوری، گفت: بحث وحدت و مقبولیت و جمع کردن رای مردم دو مقوله جداگانه است. فکر میکنم اگر در بهترین شرایط به وحدت هم برسند در جمع کردن رای مردم دچار مشکل خواهند بود.
وی با اشاره به اعلام موجودیت جبهه مردمی انقلاب اسلامی گفت: اصولگرایان تمام توان خود را به کار گرفته اند و ما نیز نمی توانیم ایرادی به این کار بگیریم . بلاخره گروه ها و احزاب مختلف و شناسنامه دار ورود پیدا کنند کار خوبی است به شرط اینکه روش های اخلاقی را رعایت کنند.
این نماینده ادامه داد: امیدواریم ضمن فعالیت، چنین جبهه هایی سعی کنند روند اخلاقی را هم در پیش بگیرند و اگر وارد رقابت می شوند رقابتی منصفانه داشته باشند.
جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه تاکنون در میان اصولگرایان گزینه ای که بتواند مقابل روحانی ایستادگی کند وجود ندارد، خاطرنشان کرد: هرکدام از گزینه های اصولگرایان دچار مشکلاتی هستند، ممکن است برخی از آنان وارد شوند اما بعید است بخواهند پیروز این بازی شوند.
نماینده مردم رشت ادامه داد: هر کدام از گزینه های مطرح شده از میان اصولگرایان ۲ الی ۳ میلیون رای دارند و حتی بعید است به ۴ میلیون رای برسد.
عضو فراکسیون مستقلین، با تاکید بر اینکه روحانی در شرایط کنونی باید روی اقتصاد تمرکز کند، خاطرنشان کرد: اقتصاد مردم یکی از مواردی است که بسیار مورد غفلت قرار گرفته است و نتوانستند اقتصاد فردی را مورد تحول قرار دهند و رفاه عمومی ایجاد نشده است.
این فعال سیاسی با اشاره به حضور …