جمالی نماینده رودبار است یا کل گیلان؟!

جمالی نماینده رودبار است یا کل گیلان؟!

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، پس از اظهارات عجیب حسن روحانی رئیس‌جمهور اصالتاً سمنانی در خصوص انتقال آب دریای کاسپین به کویر سمنان برخی از نمایندگان گیلان و مازندران واکنش‌هایی نسبت به اظهارات روحانی داشتند.

فارغ از سکوت معنادار برخی از نمایندگان گیلان در مقابل خواسته مردم منوچهر جمالی نماینده رودبار در مجلس در پاسخ به یک خبرنگار در خصوص اظهارات روحانی در سمنان گفت که آمادگی پاسخ به این سؤال را ندارد! عدم آمادگی جمالی در شرایطی است که وی در دوره نمایندگی خود برای عبور دادن آزادراه رشت – قزوین از وسط شهر رودبار همواره آمادگی خود را نشان داده و احتمالاً بحث اکوسیستم کاسپین برای وی در درجه اهمیت بالایی قرار نداشته است!

جالب آنکه در هیچ جای جهان آزادراه از وسط یک شهر عبور نمی‌کند اما جمالی با ایستادگی مقابل تمام موانع باعث تحقق این اتفاق خلق‌الساعه شد و حالا حاضر نیست پاسخ یک خبرنگار را در خصوص اظهارت روحانی نسبت به دوشیدن غیرعلمی و غیرکارشناسی دریای کاسپین برای آبیاری کویر سمنان بدهد.

امید است با اجرایی شدن قانون برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی به‌صورت استانی و برای انتخاب نمایندگان استان‌ها به‌صورت یکپارچه باعث شود تمایلات برخی نمایندگان مجلس برای جمع‌کردن آرای خود از حوزه انتخابی‌شان، بدل به کار جهادی بجهت منافع کل استان گردد.