حاجی پور: باری دیگر آتش نشانان رشت خالق حماسه ای جاودان شدند

حاجی پور: باری دیگر آتش نشانان رشت خالق حماسه ای جاودان شدند

به گزارش رشت۲۰ ؛پیام رئیس شورای اسلامی شهر رشت به دلیر مردان جان برکف آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر رشت، در پی نجات جان ۱۷ نفر از رشتوندان در حادثه آتش سوزی مهیب شهرک شهید بهشتی.

متن کامل پیام “اسماعیل حاجی پور”رییس شورای اسلامی شهر رشت به آتش نشانان حاضر در عملیات مهار آتش سوزی به شرح زیر است:

 

همانا خدا را در زمین بندگانی است که برای رفع نیازهای مردم می کوشند، ایشان در روز قیامت و از عذاب در امان هستند. “‌حضرت امام موسی کاظم (ع) ”

 

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد (ص)

برای باری دیگر فرزندان عزیزم در آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر رشت، خالق حماسه ای جاودان شدند. رادمردانی که از جنس ایثار، شهامت و شهادتند. فرشته های نجاتی که آتش عشق خدمت به خلق در وجودشان زبانه می کشد تا آتش سوزان و سوزنده حوادث را در زندگی خلق، خاموش کنند.

 

امروز برای باری دیگر، شاهد آن بودیم که ایثار و از جان گذشتگی شما عزیزانم که پیرو و رهرو همکاران فقید و حماسه ساز خود هستید به تعداد کثیری از همشهریان عزیزمان جان و زندگی دوباره بخشید.

 

مجاهدت شما رزمندگان و ایثارگران عرصه جوانمردی، شوقی سرشار از معرفت فروزان و درخشان را در قلبها و جانهای همگان زنده کرد.

 

با قلبی لبریز از مباهات، به همت و تلاشهای بی دریغ شما که نماد، سیادت و پاسداری از جان و مال مردم هستید افتخار میکنم و برسم ادب و احترامی برگرفته از عشق به شما عزیزانم، دستهای سرشار از محبتتان را که زندگی دوباره به عزیزان رهایی یافته از خرمن سوزان آتش بخشید به گرمی می فشارم. و برای ۵ آتش نشان شجاعی که در حین انجام مسئولیت و نجات جان عزیزان گرفتار در آتش سوزی، آسیب دیده اند، آرزوی سلامتی و شفای عاجل از درگاه خداوند مهربان می نمایم.

 

یقین میدانم دستانی که اینگونه عاشقانه و خالصانه در حراست از جان عزیز مردم تلاش میکنند شایسته توجهات خاص ذات اقدس الهی است (اجرکم عندالله).

 

مهر وجودتان همواره پوینده، پاینده و تابنده باشد و گامهای راسخ و استوارتان در خدمت به خلق خدا پاینده باد.

 

اسماعیل حاجی پور

رییس شورای اسلامی شهر رشت