حریف داماش برای صعود به لیگ یک مشخص شد تیم فوتبال آرمان گهرسیرجان با برتری برابر پرسپولیس بندرگناوه به رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور صعود کرد.

حریف داماش برای صعود به لیگ یک مشخص شد

به گزارش رشت۲۰-تیم فوتبال آرمان گهرسیرجان در هفته بیست و ششم و پایانی رقابت های لیگ دسته دوم موفق شد با تک گل امین اسدی تیم پرسپولیس بندرگناوه را شکست دهد و با کسب سه امتیاز بازی در مجموع ۴۴ امتیازی شده و جواز حضور در فصل آینده رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور را دریافت کند.

در گروه دوم رقابت های لیگ دسته دوم سه تیم آرمان گهر ، نیروی زمینی و پاس همدان مدعی صعود به رقابت های لیگ یک بودند که در هفته پایانی با توجه به قرعه استراحت نیروی زمینی و شکست پاس همدان مقابل مس شهر بابک ، آرمان گهر به عنوان تیم اول راهی لیگ یک شد.

 

شایان ذکر است هدایت تیم فوتبال آرمان گهرسیرجان را قاسم شهبا سرمربی سابق مس کرمان و گل گهرسیرجان برعهده دارد.

 

شهبا پیش از این نیز تیم فوتبال گل گهرسیرجان را به لیگ یک رسانده بود و حال این تیم نیز در رقابت های لیگ یک در آستانه صعود به لیگ برتر قرار دارد.

 

همچنین تیم نیروی زمینی به لطف شکست پاس راهی پلی آف شد و حریف تیم داماش در این مرحله خواهد بود تا بین این دو تیم سومین سهمیه صعود به لیگ یک نیز مشخص شود. دیدار رفت پلی آف روز یکشنبه ۸ اردیبهشت ۹۸ و بازی برگشت روز ۱۵ اردیبهشت ۹۸ خواهد بود.