حضور هفت قایقران ملی پوش گیلانی در لیگ باشگاهی کشور

حضور هفت قایقران ملی پوش گیلانی در لیگ باشگاهی کشور

هفت قایقران ملی پوش گیلانی در لیگ قایقرانیباشگاه های کشور حضور می یابند.
86926937_99090494eaacf

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان بیان کرد: لیگ قایقرانی آب های آرام کشور در دو بخش بانوان و آقایان و با حضور ورزشکاران سراسر کشور برگزار می شود.
به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایرنا سعید علیپور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر همین اساس در لیگ امسال، اسامی هفت قایقران ملی پوش استان گیلان از سوی فدراسیون قایقرانی اعلام شده تا با باشگاه های کشور قرارداد منعقد کنند.
وی اظهار کرد: دو ورزشکار گیلانی در بخش بانوان و پنج ورزشکار گیلانی در بخش آقایان از تعداد یاد شده، باید با تیم های قایقرانی کشور قرارداد ببندند و در لیگ کشور حضور یابند.
به گفته علیپور، زیبا سماک حرفه و آتنا رئوفی در بخش بانوان و علی آقا میرزایی ، جواد مومنی ، صادق زمانی ، امیرحسین غریب و پیمان قویدل از گیلان در بخش آقایان می توانند با عقد قرار داد با تیم های قایقرانی در لیگ کشور حضور یابند.
در لیگ قایقرانی آب های آرام کشور ۳۴ ورزشکار حضور خواهند یافت و گیلان با داشتن هفت ورزشکار ، بیشترین نفرات را داراست. در استان گیلان بیش از ۶۰۰ ورزشکار به صورت سازمان یافته در رشته های ورزشی قایقرانی در دو بخش بانوان و آقایان و در رده های سنی مختلف فعالیت دارند.