حضور گیلک‌های شهر طالقان استان البرز بر مزار دکتر حشمت + تصاویر

حضور گیلک‌های شهر طالقان استان البرز بر مزار دکتر حشمت + تصاویر

اختصاصی/ به گزارش رشت۲۰، در سالروز شهادت دکتر حشمت جمعی از گیلک زبانان شهر طالقان با حضور در شهر رشت بر مزار دکتر حشمت و میرزا کوچک خان جنگلی رهبر نهضت جنگل حاضر شدند.

همچنین هیئت‌مدیره انجمن طالقانی‌ها در انتهای این مراسم، طی پیامی از سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و شهرداری منطقه دو رشت و عوامل برگزاری این نشست تقدیر و تشکر کردند. در متن این پیام آمده است:

بدینوسیله از بذل توجه ریاست محترم سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری رشت و شهرداری منطقه ۲ شهرداری رشت و آقایان داریوش جعفری، مهدی احمدی مردخه، سیامک ایزدی گلشن، اکبر حمزه پور، پوریا نجادی، حمیدرضا رجبیان آبکناری، معین هدایتی، مجتبی شفیعی کاس احمدانی، پژمان مؤمنی جهت در اختیار گذاشتن موزه میرزا کوچک خان جنگلی و ارائه اطلاعات مربوطه جهت تهیه ویژه‌نامه بزرگداشت دکتر حشمت طالقانی و حضور بر سر مزار آن مرحوم در مسجد چله خانه رشت کمال تشکر و قدردانی را می‌نماید.

امید است با پی گیری دوستداران آن مرحوم شاهد پایان عملیات اجرایی بازسازی مزار دکتر حشمت در رشت بوده و همچنین منزل پدری آن مرحوم در روستای شهراسر طالقان نیز تا ۲۱ اردی‌بهشت سال ۱۳۹۸ مصادف با یکصدمین سالروز اعدام آن شهید گرانقدر بازسازی و بتوانیم بنیاد فرهنگی دکتر حشمت طالقانی را در این محل تأسیس نماییم.
با احترام
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
هیئت‌مدیره انجمن طالقانی‌ها

photo 2018 05 14 19 11 35 - حضور گیلک‌های شهر طالقان استان البرز بر مزار دکتر حشمت + تصاویر

 

photo 2018 05 14 19 11 31 - حضور گیلک‌های شهر طالقان استان البرز بر مزار دکتر حشمت + تصاویر

 

photo 2018 05 14 19 11 26 - حضور گیلک‌های شهر طالقان استان البرز بر مزار دکتر حشمت + تصاویر