حضور ۱۰۰ واحد تولیدی و بازرگانی در چهاردهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان در رشت

حضور ۱۰۰ واحد تولیدی و بازرگانی در چهاردهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان در رشت

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی گیلان گفت: چهاردهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان با حضور ۱۰۰ واحد تولیدی و بازرگانی در رشت آغاز به‌کار کرد.

b5241a23845567076a4d576a22e1105d L 300x150 - حضور 100 واحد تولیدی و بازرگانی در چهاردهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان در رشت

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از  پایگاه خبری رشت پرس، عبدالله سلمانی‌زاده با اشاره به اینکه چهاردهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان در رشت آغاز به کار کرد اظهار داشت: چهاردهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان از تاریخ ۲۷ دی ماه لغایت یکم بهمن در رشت برگزار می‌شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی گیلان با بیان اینکه این نمایشگاه به مدت ۵ روز در رشت برگزار می‌شود افزود: چهاردهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان در فضایی به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع در رشت دایر است.

وی با تاکید بر اینکه این نمایشگاه با حضور ۱۰۰ واحد تولیدی و بازرگانی در محل دائمی نمایشگاه‌های گیلان در رشت برگزار شده است خاطرنشان کرد: واحدهای تولیدی و بازرگانی از استان‌های گیلان، تهران، آذربایجان شرقی، البرز، مازندران و اصفهان در نمایشگاه مذکور تولیدات خود را عرضه می‌کنند.

سلمانی‌زاده ارائه آخرین تولیدات و محصولات تولیدی، ایجاد نمایندگی‌های متنوع محصولات مذکور در گیلان و تبادل دانش و اطلاعات بین تولیدکنندگان این صنعت را از اهداف مهم این نمایشگاه عنوان کرد و گفت: ایجاد ارتباط مستقیم و بدون واسطه بین تولیدکنندگان و ترویج خرید محصولات ایرانی و داخلی از دیگر اهداف این نمایشگاه است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی گیلان با تاکید بر اینکه برگزاری نمایشگاه‌های متنوع موجب ایجاد فضای رقابتی و آشنایی با سلایق و درخواست‌های مصرف کننده در جامعه می‌شود اعلام کرد: برگزاری نمایشگاه‌های تولیدات داخلی گامی موثر در تحقق و ترویج اقتصاد مقاومتی است.

سلمانی‌زاده تصریح کرد: چهاردهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان از تاریخ ۲۷ دی ماه به مدت ۵ روز در ساعات ۱۵ الی ۲۱ در محل دائمی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی گیلان آماده میزبانی از علاقه‌مندان و متخصصان این حوزه است