حقوق عقب افتاده کارکنان شهرداری

حقوق عقب افتاده کارکنان شهرداری

شهردار رشت که امروز برای پاسخگویی به سئوالات اعضای شورای شهر رشت در صحن علنی شورا حاضر شده بود گفت: حقوق دی ماه کارکنان شهرداری تا ۱۲ بهمن ماه پرداخت می شود.
78604499 87432370adadb 300x200 - حقوق عقب افتاده کارکنان شهرداری

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از  فرهنگ نیوز, مسعود کاظمی در یکصد و هفتاد و سومین جلسه شورای شهر رشت ضمن تسلیتبرای حادثه شهادت آتش نشانان حادثه پلاسکو اظهار داشت: ماه بهمن روزهای ماندگار و فراموش نشدنی تاریخ است و انقلاب اسلامی مبتنی بر بینش توحید و برگرفته از عاشورای حسینی بود.
وی با بیان اینکه شهردار رشت در مصاحبه خبری خود اعضای شورا را نا آگاه عنوان کرده است بیان کرد: شهردار می گوید اگر صد تا چک برگشتی داشته باشم باز هم کم است.
رئیس شورای اسلامی شهر رشت اعلام کرد: وی در حالی اسامی دانه درشت ها را منتشر می کندکه اگر قانونمند باشیم باید اول خودمان را اصلاح کنیم.
سخنگوی شورای شهر رشت نیز در این جلسه اظهار کرد: در ماه بهمن قرار داریم و است و این ماه متعلق به همه مردم است و همگی باید در راستای اقتدار نظام گام های بیشتری را برداریم.
فاطمه شیرزاد ضمن تسلیت برای شهادت آتش نشانان حادثه پلاسکو بیان کرد: آتش نشانان با به خطر انداختن جان خود باعث نجات مردم شدند و مردم رشت و ایران نیز یاد و خاطره آتش نشانان را با حضور در ایستگاه های آتش نشانی گرامی داشتند.
وی به ایمن سازی ساختمان های رشت تاکید کرد و گفت: ساختمان های نا امن باید مورد توجه مسئولان مدیریت شهری قرار گیرد؛ در رشت ساختمان های پرخطری وجود دارد که برای رفع خطر آنها باید اقدام جدی صورت بگیرد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت خاطرنشان کرد: ایمن سازی بازار رشت باید بیشتر مورد توجه مدیران و مسئولان شهری قرار بگیرد و ما هم بارها در شورا آن را مورد تاکید قرار دادیم.
دیگر عضو شورای اسلامی شهر رشت در این جلسه اظهار داشت: شهردار رشت اعضای شورا را به عنوان باجگیر و ضد توسعه معرفی می کند.
محمود باقری خطیبانی با …