کاسانو دوباره روبروی وندا نارا نشست و به انتقاد از او پرداخت!

حمله دوباره کاسانو به وندا نارا: بیش از حد حرف می‌زنی و بیش از حد از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‎کنی؛ مسبب این فاجعه برای ایکاردی، فقط تو هستی!

به گزارش رشت۲۰-آنتونیو کاسانو هفته گذشته در شرح وضعیت فعلی مائورو ایکاردی، به انتقاد از وندا نارا پرداخت. او در جدیدترین اظهارات خود نیز بار دیگر، وندا نارا را مقصر اصلی اتفاقات اخیر پیرامون ایکاردی و باشگاه اینتر عنوان کرد.

کاسانو و وندا نارا دوباره میهمان برنامه تیکی تاکا بودند؛ کاسانو در حضور وندا نارا گفت:

مسبب این فاجعه فقط وندا نارا است؛ او بود که این مشکلات را برای ایکاردی ایجاد کرد و ثمره تلاش هایش را سوزاند. وندا؛ تو خیلی بیش از حد حرف می زنی و بیش از حد از شبکه های اجتماعی استفاده می کنی. اگر اینتر بازوبند کاپیتانی را از مائورو گرفت حتما دلیلی داشت؛ قطعا اسپالتی، آسیلیو، ماروتا و ژانگ احمق نیستند.

یک نکته دیگر؛ مائورو قبل از گرفته شدن بازوبند کاپیتانی، هیچ دردی در زانویش حس نمی کرد اما دقیقا از وقتی این اتفاق افتاد، درد زانوی او هم شروع شد! اگر مائورو همین حالا خود را در اختیار تیم قرار ندهد، دیگر هیچ راه بازگشتی نخواهد داشت و باید اینتر را ترک کند. نزدیک به ۴ ماه است که در مورد چیزهایی مشخص پیرامون ایکاردی صحبت می کنیم و همه این ها به خاطر صحبت ها و فعالیت های وندا نارا است.

وقتی فقط ۲۰ سال داشتم، اسپالتی در رم مرا پس از توتی، کاپیتان دوم تیم اعلام کرد اما پس از مدتی گفت دیگر کاپیتان نخواهی بود؛ دلیلش را خودم می دانم چون الگوی خوبی برای بقیه نبودم. حق با اسپالتی بود و حالا هم اگر بازوبند را از ایکاردی گرفته، حتما دلیلی دارد!