حمل متوفیان مبتلا به کرونا از باغ رضوان به سراسر استان رایگان خواهد بود/ آمبولانس‌های خصوصی نباید پولی از مردم دریافت کنند و شهرداری هزینه آن‌ها را خواهد داد رئیس شورای شهر رشت:

حمل متوفیان مبتلا به کرونا از باغ رضوان به سراسر استان رایگان خواهد بود/ آمبولانس‌های خصوصی نباید پولی از مردم دریافت کنند و شهرداری هزینه آن‌ها را خواهد داد

به گزارش رشت۲۰ ،اسماعیل حاجی پور رئیس شورای شهر رشت با حضور در سازمان آرامستان شهرداری رشت اظهار داشت: حمل متوفیان مبتلا به ویروس کرونا از باغ رضوان به سراسر استان رایگان خواهد بود.

وی در خصوص استفاده از آمبولانس‌های خصوصی نیز اظهار داشت: آمبولانس‌های خصوصی نیز حق دریافت هیچ هزینه‌ای از مردم را ندارند و می‌بایست فاکتور خود را به سازمان آرامستان شهرداری تحویل دهند تا ما هزینه آن را پرداخت نماییم.

رئیس شورای شهر رشت با اعلام شماره تماس خود، رئیس سازمان آرامستان شهرداری و شماره ثابت سازمان آرامستان شهرداری، تأکید کرد: مردم با مشاهده هرگونه تخلف و دریافت پول بیشتر موضوع را به ما اطلاع دهند تا برخورد لازم صورت گیرد.

حاجی پور تأکید کرد: اکنون وقت سوءاستفاده نیست. همه باید کمک کنیم و دست‌به‌دست یکدیگر بدهیم تا این ویروس وحشی را کنترل کنیم.

وی در پایان از تمامی کادر درمانی، سپاه پاسداران، نیروهای خدوم شهرداری رشت و همه کسانی که برای بهبود شرایط فعلی تلاش می‌کنند تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است شماره تماس ریاست شورای اسلامی شهر رشت ۰۹۱۱۱۳۹۳۱۴۴ ، شماره تماس ریاست سازمان آرامستان شهرداری رشت ۰۹۱۱۱۴۹۷۱۸۵ و شماره تماس سازمان آرامستان شهرداری رشت ۳۳۶۹۰۹۱۱ می‌باشد.