حمیدرضا طاهرخانی شاگرد علی کریمی می‌شود؟

حمیدرضا طاهرخانی شاگرد علی کریمی می‌شود؟

به گزارش رشت۲۰– حمیدرضا طاهرخانی از بازیکنان جوان پرسپولیس است که اتفاقاً یکی از محبوب های برانکو سرمربی سرخ پوشان نیز به شمار می‌رود. اما طی روزهای گذشته حرف و حدیث‌هایی در باره جدایی این بازیکن وجود داشته و برخی تیم‌ها دنبال جذب این بازیکن بودند.

علی کریمی از جمله مشتریان این بازیکن است. جادوگر در این فصل کار سختی در سپیدرود دارد و سعی می‌کند با خرید بازیکنان با کیفت تیم خود را از منطقۀ سقوط در نیم‌فصل دوم دور کند.  کریمی در  نقل‌وانتقالات نیم‌فصل در اولین اقدام خود مدافع ۲۲ ساله را که عضو تیم ملی زیر ۲۱ ساله‌های گرجستان بوده، جذب کرد. پیام صادقیان را هم از لیگ ترکیه به تیم خود اضافه کرد. حالا علی کریمی به شدت خواهان جذب حمیدرضا طاهرخانی بازیکن جوان پرسپولیس است. احتمال آنکه به دلیل ترافیک در خط هافبک پرسپولیس برانکو این بازیکن آینده دار را به‌صورت قرضی به گیلان بفرستد زیاد است. این در حالی است که پرسپولیس با توجه به لیست بازیکنانش نیاز به جدا شدن این بازیکن ندارد و می تواند همچنان این بازیکن را حفظ کند.

 

اما باید توجه داشت که برانکو رابطه خوبی با علی کریمی دارد و به احتمال زیاد به درخواست سرمربی سپیدرود نه نمی‌گوید. از طرف دیگر همانطور که گفته شد طاهرخانی یکی از بازیکنان محبوب برانکو است و با وضعیتی که در پرسپولیس در خط هافبک وجود دارد، به احتمال زیاد به این بازیکن جوان بازی نخواهد رسید، به همین دلیل برانکو با فرستادن قرضی این بازیکن به سپیدرود این شرایط را مهیا خواهد کرد که بازیکنش در ترکیب تیم سپیدرود به میدان برود و اتفاقاً در روزهایی که به این بازیکن نیاز پیدا شد، پرسپولیس او را به خدمت بگیرد.

 

باید این را هم در نظر داشت که برانکو و پرسپولیس این بازیکن جوان را به راحتی از دست نخواهند داد و علی کریمی برای به خدمت گرفتن این بازیکن باید از نظر مالی بتواند سرخ پوشان را راضی کند. همانطور که گفته شد او پیشنهادهای دیگری هم داشت، اما جواب برانکو به همه آنها منفی بود، اگر به کریمی جواب مثبت بدهد، آنوقت مشخص خواهد شد که برانکو حسابی با ستاره سابق پرسپولیس میانه خوبی دارد. خرید کوتاه‌مدت طاهرخانی البته شاید منافع فنی سپیدرود را در پی نداشته باشد. بازیکنی مثل طاهرخانی وقتی می‌تواند خرید موفقی باشد که با قراردادی بلندمدت به سپیدرود بیاید.