خبرنگاران با تجربه، بهترین مشاوران برای مدیران

خبرنگاران با تجربه، بهترین مشاوران برای مدیران

رئیس شورای اسلامی کلانشهر رشت با اشاره به توانمندی های خبرنگاران گفت: خبرنگاران با تجربه بهتری مشاوران برای مدیران هستند.

82280833 71118540 - خبرنگاران با تجربه، بهترین مشاوران برای مدیران

به گزارش خبر فوری رشت ، مسعود کاظمی عصر روز سه شنبه در نشستی با خبرنگاران فعال در حوزه شورای اسلامی کلانشهر رشت افزود: مدیران بایستی از هنر خبرنگاران بهره گیرند.
وی اظهار داشت: گاهی وقت ها هزینه های زیادی به مشاوران پرداخت می شود در حالی که خبرنگاران بدون هیچ چشمداشتی بهترین مشاوران هستند.
رئیس شورای اسلامی کلانشهر رشت با بیان کار سخت خبرنگاران خاطر نشان کرد: اصحاب رسانه قلم طلایی و هنری دارند که کار هر کسی نیست.
وی خبرنگاران را اتاق فکر شورای اسلامی در رشت دانست و تصریح کرد: این کلانشهر برای همه شهروندان است بنابراین همه بایستی برای عمران و آبادانی آن همکاری کنند.
کاظمی با بیان اهمیت در کنار هم بودن برای رفع مشکلات یادآور شد: زمانی می توانیم به موفقیت در مدیریت شهری دست یابیم که تلاش و فکرمان با کمک همدیگر برای رفع مشکلات شهر باشد.
وی تشکیل کارگروه خبرنگاران برای بیان مشکلات شهری به رییس شورا و راهکارهایی برای رفع معضلات را مهم دانست و خواستار راه اندازی هر چه سریعتر این کارگروه شد.
کاظمی در ادامه نشست خود با خبرنگاران اظهار کرد: اعضای شورای اسلامی دوره چهارم زحمات زیادی کشیدند که البته خواسته ما فراتر از این بود.