خرید تجهیزات و ماشین آلات نیاز ضرروی سازمان آتش نشانی شهر رشت

خرید تجهیزات و ماشین آلات نیاز ضرروی سازمان آتش نشانی شهر رشت

حضور شهردار و رییس سازمان آتش نشانی در کشور آلمان نبود ماشین آلات به روز با توجه به آتش سوزی اخیر شهر رشت نیاز ضرروی این شهر است.

photo 2016 10 14 23 26 32 - خرید تجهیزات و ماشین آلات نیاز ضرروی سازمان آتش نشانی شهر رشت

به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، شهردار رشت بهمراه مدیر عامل سازمان آتش نشانی با حضور در کارخانه Ziegler تجهیز کننده و تولید کننده خودروهای آتش نشانی در دنیا واقع در آلمان از نزدیک به بازدید از روند چگونگی ساخت خودروی های نیمه سنگین و نردبان ۵۵ متری و دیگر تجهیزات متعلق به این خودروها اعم از انواع لوله های نواری، موتور پمپ ها، دستگاههای امداد و نجات و دیگر تجهیزات اطفایی پرداختند.

بابک رمضانی مدیر عامل سازمان آتش نشانی رشت در تشریح خبر گفت: با توجه به جمعیت و پراکندگی سازه ها در شهر رشت و همچنین خیل عظیم آپارتمان های بلند مرتبه، این سازمان تنها دارای یک نردبان ۳۲ متری بوده که جهت رفع نیازمندیهای شهروندان از لحاظ ناوگان خودرویی با کمبود تجهیزات رو برو است.
وی با بیان اینکه از کارخانه های مختلف شرکت زیگلر واقع در کشور آلمان و کرواسی نیز بازدید شد افزود: در این بازدیدها در خصوص پروژه دوم خرید خودروهای نردبانی نیز به گفتگو پرداختیم.
رمضانی به رفع کمبودهای موجود در سیستم خودرویی و تجهیزات سازمان آتش نشانی رشت اشاره کرد و گفت: به جهت ارایه خدمات و برقراری عدالت شهروندی سعی در مرتفع کردن نیازمندیها در یک برنامه ریزی منسجم و بلند مدت را داریم.

همین گزارش حاکی است: خوشبختانه با همکاری و همیاری مدیران شهری و شهردار رشت قرارداد خرید نردبان ۵۵ متری که یکی از ملزومات مهم و حیاتی برای ارایه خدمات به شهروندان می باشد با یکی از شرکتهای بزرگ و معتبر ماشین سازی بسته شد