خطيب جمعه رشت: حمله موشکي سپاه به مقر داعش، از حوادث شيرين امسال است

خطيب جمعه رشت: حمله موشکي سپاه به مقر داعش، از حوادث شيرين امسال است

ايرنا – امام جمعه موقت رشت در تشريح حوادث سال ۹۶ گفت: حمله موشکي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي به مقر داعش، از حوادث شيرين سال جاري است.

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ايرنا، حجت الاسلام و المسلمين غلامرضا شفيعي زاده در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه رشت در جمع نمازگزاران در مصلي امام خميني (ره) بيان داشت: از بين رفتن داعش و تروريسم در منطقه، با محوريت اهتمام ايران اسلامي انجام شد و از حوادث شيرين سال جاري است.
وي با اشاره به فرارسيدن نوروز ۹۷ و ورود گردشگران به استان گيلان و مصادف شدن تحويل سال جديد با سالروز شهادت امام هادي (ع) اظهار کرد: به يقين مردم حرمت اين روزها و اهل بيت عصمت و طهارت (ع) را مي دانند.
خطيب جمعه رشت با بيان اينکه مردم مومن و متدين گيلان وظيفه شناس به مسائل اسلامي هستند، خاطرنشان کرد: مردم اين استان تذکرهاي لازم را با حفظ احترام، عزت و کرامت مسافران نوروزي مطرح کنند.
وي در بخش ديگري از سخنانش در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه رشت به بيان برخي معضلات در استان گيلان پرداخت و اظهار کرد: مشکل زباله هاي دفن شده در منطقه سراوان رشت همچنان باقي مانده و بوي نامناسب زباله ها آسايش را از مردم اين منطقه گرفته و لازم است مسئولان راه حلي براي اين مشکل بيانديشند.
امام جمعه موقت رشت به گلايه بازاريان و کسبه رشت از فعاليت دستفروشان در کنار مغازهاي آنان نيز اشاره و اضافه کرد: بايد براي دستفروشان و ساماندهي آنها نيز فکري اساسي شود.