خط بطلان رئیس کمیته وضعیت فدراسیون بر حاشیه سازی ها/ داماش در لیگ یک به میدان خواهد رفت دو باشگاه داماش گیلانیان و کارون اروند خرمشهر با میانجگری کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال مصالحه کردند.

خط بطلان رئیس کمیته وضعیت فدراسیون بر حاشیه سازی ها/ داماش در لیگ یک به میدان خواهد رفت

به گزارش رشت۲۰-جمشید نورشرق رئیس کمیته وضعیت فدراسیون با بیان اینکه دو باشگاه داماش گیلانیان و کارون اروند خرمشهر با میانجگری کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال مصالحه کردند، گفت: موضوع شکایت دو باشگاه داماش گیلانیان و کارون اروند همچنین سرنوشت حضور این باشگاهها در مسابقات فصل جدید از جمله مسائلی بود که پیچیدگی های زیادی در آن ایجاد شد و البته می توانست به یکی از پرونده های پر دردسر و جنجالی فوتبال ایران مبدل شود.

باران چمن توپ 1024x576 620x410 - خط بطلان رئیس کمیته وضعیت فدراسیون بر حاشیه سازی ها/ داماش در لیگ یک به میدان خواهد رفت

وی ادامه داد: خوشبختانه با توجه به حسن نیتی که در هر دو مجموعه وجود داشت با وساطت کمیته وضعیت که حل و فصل دعاوی از طرق قانونی مختلف را وظیفه خودش می داند با برگزاری جلسات متعدد موفق به ایجاد توافق قطعی و مصالحه در این موضوع شدیم.

 

نورشرق همچنین اظهار داشت: بر این اساس باشگاه داماش فصل آینده در لیگ دسته اول باشگاههای کشور حضور خواهد داشت و طبق توافق صورت گرفته باشگاه کارون اروند خرمشهر نیز با سهمیه منتقل شده در لیگ دسته دوم به میدان می رود.

 

گفتنیست پیش از این مسئول رسانه ای باشگاه کارون اروند خرمشهر مدعی شده بود انتقال امتیاز این تیم به داماش گیلان صحت ندارد!