خیابانی به نام هشت دی در رشت نامگذاری می شود

خیابانی به نام هشت دی در رشت نامگذاری می شود

رییس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به یرنامه های حماسه بزرگ ۹ دی در رشت گفت: در راستای حماسه عظیم نهم دیبا پیگیری های اعضای شورا خیابانی در رشت به نام خیابان هشت دی نامگذاری می شود تا عظمت بزرگ حضور مردم رشت درمقایسه با دیگر استان های دیگر برای همگان مسجل شود.
76784261_84985215dfdbf

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از قدس آنلاین ، مسعود کاظمی در یکصد و شصت و نهمین جلسه علنی شورای شهر خطاب به شهردار افزود: پرداختی های بیمه، حقوق پرسنل و کارگران شرکتی در الویت قرار گیرد، با توجه به ماههای پایانی سال بودجه پیشنهادی هر چه سریع تر به شورا تقدیم گردد تا زمان مناسبی جهت تصویب و کیفی سازی داشته باشیم.
وی همچنین گفت: پروژه هایی که فاقد کد پیش بینی شده در بودجه می باشد اجرا نگردد و الویت با پروژه های نیمه تمامباشد.
مسعود کاظمی با بیان اینکه مردم رشت از ترافیک شهر رنج می برند افزود: ارائه راهکارعلمی و اجرایی برای رفع ترافیک تسریع یابد زیرا با نزدیک شدن به پایان سال بر حجم ترافیک افزوده می شود.
رییس شورا در ادامه با اشاره به مصوبه شورادر خصوص تشکیل کارگروه تعیین وضعیت و بررسی لوایح خرید تیم سپیدرود اقدامات لازم صورت گیرد و دوستان اینگونه برخوردهای قانونی را تحریف ننمایند زیرا تمامی اعضای شورای اسلامی شهر رشت مخالف کمک تیم سپیدرود نیستند.