دابل ناکامی کاراته‌کای گیلانی در دومین کاراته وان ۲۰۱۹

دابل ناکامی کاراته‌کای گیلانی در دومین کاراته وان ۲۰۱۹

به گزارش رشت۲۰– سارا بهمنیار کاراته‌کای گیلانی وزن منفی ۵۰ کیلوگرم تیم ملی کشورمان با شکست در دور سوم رقابت‌های کاراته وان دوبی از کسب مدال بازماند.

ملی‌پوش گیلانی در دور اول با قرعه استراحت روبه‌رو شده و در دور دوم مقابل پینگ کو از چین‌تایپه با نتیجه پنج بر چهار به برتری دست‌یافت، رقیب چین‌تایپه‌ای مدال برنز امیدهای جهان در سال ۲۰۱۹ را در کارنامه داشته و در کاراته وان دوبی ۲۰۱۸ به مدال برنز دست‌یافت.

 

بهمنیار در دور سوم به مصاف رانران لی از چین رفته و با نتیجه نزدیک سه بر چهار مسابقه را به رقیب نامدار شرق آسیایی واگذار کرد، رقیب چینی مدال نقره رقابت‌های آسیایی ۲۰۱۸ در اردن را در کارنامه داشته و در کاراته وان روتردام ۲۰۱۷ به مدال برنز دست‌یافت.

 

کاراته‌کای گیلانی برای حضور در جدول رپه‌شارژ چشم به نتیجه دیدارهای رانران داشته و در صورت صعود رانران به فینال وزن منفی ۵۰ کیلوگرم، می‌تواند در جدول شانس مجدد برای کسب مدل برنز بجنگد، با توجه به شکست رانران مقابل کاترینا از اوکراین و عدم صعود به فینال وزن منفی ۵۰ کیلوگرم، بهمنیار از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

 

بهمنیار در نخستین کاراته وان ۲۰۱۹ در پاریس با شکست مقابل رقیب آرژانتینی از گردونه رقابت‌ها حذف شد، وی در نخستین گام مونترا از اسپانیا را با نتیجه چهار بر صفر از گردونه رقابت‌ها حذف کرد.

 

آویشن باقری کاراته‌کای گیلانی تیم ملی کشورمان در رقابت‌های تیمی به میدان می‌رود، ستاره موسوی سرمربی گیلانی تیم ملی کاراته بانوان کشورمان وظیفه هدایت این تیم را بر عهده دارد.