دادستانی به توهین روزنامه‌ها و سایت‌ها قاطعانه رسیدگی کند نماینده مردم صومعه سرا در مجلس:

دادستانی به توهین روزنامه‌ها و سایت‌ها قاطعانه رسیدگی کند

به گزارش رشت۲۰ سید کاظم دلخوش در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این‌که «دستگاه قضایی باید به تخلفات و توهین‌های صورت گرفته در روزنامه‌ها و سایت‌های هتاک رسیدگی قاطع داشته باشد» اظهار کرد: متاسفانه در طول تاریخ انسان‌های ناآگاه و نادان، مغرض و بعضا مواجب‌بگیر دشمن در جراید، روزنامه‌ها و سایت‌هایشان مطالب ناشایست، غرض‌آلود و توهین‌آمیز نسبت به افراد منتشر می‌کنند اما در دادستانی به عنوان مدعی‌العموم فرض است که در پرونده برجام و توهین‌های صورت گرفته به دستگاه دیپلماسی خارجی به موضوع ورود کند و با متخلفان برخورد جدی داشته باشد.

DSC4138 - دادستانی به توهین روزنامه‌ها و سایت‌ها قاطعانه رسیدگی کند

وی اظهارات وزیر خارجه آمریکا را نشان دهنده برخوردار نبودن حکام این کشور از عقل سلیم دانست و افزود: همان‌طور که عملکرد رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد، سخنان حکام آمریکایی نیز نشات گرفته از سران این رژیم است، به بیان روشن‌تر سخنان پومپئو نشات گرفته از اظهارات نتانیاهو است. این تلاقی، حکایت از اتحاد رژیم صهیونیستی و آمریکا برای اقدام علیه جهان اسلام دارد.

وی هم چنین گفت: علت دشمنی‌های آمریکا با سردار سلیمانی، جمع شدن بساط داعش و به هم ریختن صحنه بازی آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه است.

نماینده مردم صعومه‌سرا در مجلس ادامه داد: سیاستمداران غربی با علم کردن داعش و گروه‌های تکفیری قصد نابودن کردن جهان اسلام را داشتند اما سردار سلیمانی و نیروهایش جان‌شان را گذاشتند و به میدان مقابله با تروریسم وارد شدند و با نابود کردن داعش و گروه‌های تکفیری، ‌بساط پدید آوردندگان تروریست‌ها در منطقه را از بین بردند.