دانشگاه پیام نور گیلان در کارشناسی ارشد فراگیر دانشجو می پذیرد

دانشگاه پیام نور گیلان در کارشناسی ارشد فراگیر دانشجو می پذیرد

رئیس روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان گیلان گفت: این دانشگاه از علاقمندان در کارشناسی ارشد فراگیر در رشته های مختلف دانشجو می پذیرد.

82316285 71189118 - دانشگاه پیام نور گیلان در کارشناسی ارشد فراگیر دانشجو می پذیرد

به گزارش خبر فوری رشت سلیمان حجازی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: ادبیات فارسی، مترجمی زبان، جغرافیا و برنامه ریزی شهری، مکانیک، علوم ورزشی، شیمی، مدیریت در هفت گرایش و روانشناسی از جمله رشته هایی که در دوره های فراگیر کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور استان گیلان دانشجو جذب می شود.
وی اظهار داشت: ثبت نام از علاقمندان برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر در دانشگاه پیام نور استان گیلان بهمن ۱۳۹۵ (نوبت هفدهم) از سوم آذر همزمان با سراسر کشور آغاز و تا سیزدهم همان ماه ادامه دارد.
حجازی خاطر نشان کرد: متقاضیان بایستی پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما (دفترچه از طریق سایت سازمان سنجش قابل دسترس است) و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز به سایت به آدرس www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
وی افزود: تعدادی از موسسات آموزشی از نام و اعتبار این دانشگاه برای ثبت نام و برگزاری کلاس های تقویتی کنکور فراگیر و غیره ، سوء استفاده می کنند و با تبلیغات سعی در جذب متقاضی به تحصیل دارند، در حالی که دانشگاه پیام نور، با هیچ موسسه ای همکاری ندارد و هرگونه اطلاع رسانی تنها از درگاه این دانشگاه یا سازمان سنجش انج