رئیس روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان گیلان گفت: این دانشگاه از علاقمندان در کارشناسی ارشد فراگیر در رشته های مختلف دانشجو می پذیرد.

به گزارش خبر فوری رشت سلیمان حجازی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: ادبیات فارسی، مترجمی زبان، جغرافیا و برنامه ریزی شهری، مکانیک، علوم ورزشی، شیمی، مدیریت در هفت گرایش و روانشناسی از جمله رشته هایی که در دوره های فراگیر کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور استان گیلان دانشجو جذب می شود.
وی اظهار داشت: ثبت نام از علاقمندان برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر در دانشگاه پیام نور استان گیلان بهمن ۱۳۹۵ (نوبت هفدهم) از سوم آذر همزمان با سراسر کشور آغاز و تا سیزدهم همان ماه ادامه دارد.
حجازی خاطر نشان کرد: متقاضیان بایستی پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما (دفترچه از طریق سایت سازمان سنجش قابل دسترس است) و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز به سایت به آدرس www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
وی افزود: تعدادی از موسسات آموزشی از نام و اعتبار این دانشگاه برای ثبت نام و برگزاری کلاس های تقویتی کنکور فراگیر و غیره ، سوء استفاده می کنند و با تبلیغات سعی در جذب متقاضی به تحصیل دارند، در حالی که دانشگاه پیام نور، با هیچ موسسه ای همکاری ندارد و هرگونه اطلاع رسانی تنها از درگاه این دانشگاه یا سازمان سنجش انج

اشتراک این خبر در :

    دکمه اشتراک گذاری تلگرام
  •