دانش آموزان لنگرودی حادثه دیده در همدان به گیلان برگشتند

دانش آموزان لنگرودی حادثه دیده در همدان به گیلان برگشتند

دانش آموزان لنگرودی (اطاقور) که بامداد جمعه گذشته بر اثر واژگونی اتوبوس راهیان نور در همدان، دچار مصدومیت شده بود، امروز (یکشنبه) به استان گیلان برگشتند.
82332179 71219764 - دانش آموزان لنگرودی حادثه دیده در همدان به گیلان برگشتند

به گزارش خبر فوری رشت رئیس اداره فرهنگی، هنری و اردویی آموزش و پرورش استان گیلان گفت: ۳۸ دانش آموز و دو همکار شامل ۴۰ نفر از کاروان راهیان نور استان از منطقه اطاقور لنگرود که جمعه گذشته در بازگشت از خوزستان در ورودی شهر همدان اتوبوس آنان واژگون شده بود، بعد از مداوا در مراکز درمانی همدان به استان گیلان برگشتند.
جمیل غریب عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: همه سرنشینان دچار مصدومیت در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بعثت در همدان تحت درمان کامل قرار گرفته اند و در زمان حاضر مشکل خاصی ندارند.
وی اظهار داشت: آموزش و پرورش استان گیلان در صورت بروز مشکل برای هر یک از دانش آموزان و نیاز به درمان بیشتر، هماهنگی های لازم را انجام داده است.
غریب خاطر نشان کرد: در این مدت، کادر پزشکی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بعثت نهایت همکاری را برای درمان این دانش آموزان انجام داده اند که جای قدردانی دارد.
مهدی حاجتی مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان غروب جمعه گذشته نیز با حضور در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بعثت در استان همدان از دانش آموزان حادثه دیده، عیادت و دلجویی کرد.
فرماندار لنگرود نیز جمعه گذشته در تماسی با ستاد مدیریت بحران همدان، از آخرین وضعیت امدادرسانی به سانحه دیدگان واژگونی خودروی راهیان نور مطلع شد و به خاطر امدادرسانی مطلوب به سانحه دیدگان، از مدیریت آن استان قدردانی کرد.
بیش از ۳۷۰ هزار دانش آموز در استان گیلان تحصیل می کنند.