دخالت نمایندگان مجلس در مدیریت شهری هیزمی بر آتش اختلاف نظرهای کوچک

دخالت نمایندگان مجلس در مدیریت شهری هیزمی بر آتش اختلاف نظرهای کوچک

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، در جلسه نیمه کاره صد و هفت شورای شهر رشت سید امیرحسین علوی رئیس سابق شورای شهر رشت از اتفاقی عجیب در نامه نگاری یکی از نمایندگان رشت در مجلس با وزارت کشور مبنی بر وجود اختلافات میان اعضای شورا خبر داد و عنوان داشت: در این نامه آمده است که اختلافات میان اعضای شورای شهر رشت باعث ایجاد اختلال در روند کاری شهرداری رشت شده است.

04 امیرحسین علوی - دخالت نمایندگان مجلس در مدیریت شهری هیزمی بر آتش اختلاف نظرهای کوچک

تحریر چنین نامه ای از سوی یکی از نمایندگان رشت که البته برخی رسانه ها مدعی شده اند جبار کوچکی نژاد است، آنهم در شرایط حساس کنونی مدیریت شهری رشت قطعاً هیچ چیزی جز افزایش تنش ها میان اعضای شورا و شهردار رشت در پی نخواهد داشت. این نامه نگاری عجیب آنهم در شرایطی که شهردار کمتر از ۳ ماه است کار خود را در رشت آغاز کرده، قطعاً سبب بروز مشکلات جدی و اختلافات بیشتر در فضای مدیریت شهری خواهد شد.

البته این شائبه نیز از سوی علوی در صحن علنی شورا مطرح شده است که این نامه نگاری بنا به گلایه های شهردار خطاب به نماینده رشت در مجلس بوده و شهردار باید بابت این موضوع پاسخگوی اعضای شورا باشد که خود نشانه یک جرقه جدی در این بین شده که می توان از آن هیزم ریختن بر آتش اختلافات کوچک در حوزه مدیریت شهری نام برد.

در پایان باید امیدوار بود تا با پایان دخالت های بیرونی فضای مدیریت شهری رشت به آرامش باز گردد تا اعضای شورا و شهردار دغدغه ای جز خدمت برای شهر رشت و جبران عقب افتادگی های موجود نداشته باشند.