لطفا کمی منتظر بمانید ...

×
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

سر تیتر خبرها

صفحه اصلی › › درباره ما
درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم

” تحت امر ولی هوشیاریم              باخبر از رشت، بیداریم”

مقدمه:

در روزگاری که سیاست زدگی و تعصبات کور جناحی و سیاسی، خط  مشی عده ای گردیده است تا آنجا که نه بر مبنای حقیقت بلکه در راستای اهداف حزبی جناحی خود تنها قلم می زنند و حتی برای اعتلای خود حاضرند حقوق ملت را نادیده بگیرند، رسانه های مستقل و مردمی می توانند بهترین نقش را در استیفای حقوق ملت ایفا کنند.
پایگاه تحلیلی اطلاع رسانی خبر فوری رشت نیز در راستای این هدف ۲۲ مهرماه ۱۳۹۵ به صورت آزمایشی ، بدون هیچگونه وابستگی حزبی و جناحی شروع به کار نموده است.

این پایگاه خبری با هدف اطلاع رسانی سریع و دقیق طبق اصول حرفه ای خبرنویسی یعنی صحت، دقت، سرعت، بی طرفی، جامعیت راه‌‌اندازی شد تا بتواند با جمع آوری اخبار پاسخگوی نیازهای همشهریان عزیز رشتی در فضای مجازی باشد.

این پایگاه سعی دارد تا با اولویت ارائه اخبار مربوط به شهر رشت ، مهمترین اتفاقات روز را به ترتیب در سطح شهر رشت، استان گیلان، میهن عزیزمان ایران و اخبار ویژه در سطح بین الملل به اطلاع شما برساند.

همچنین این رسانه در نظر دارد علاوه بر پوشش اخبار شهر رشت به مسائل حاشیه ای از قبیل ارائه تحلیل ها و مقالات اهالی اندیشه شهر، مطالب علمی جذاب و عکس های دیدنی خاص نیز بپردازد.

خط مشی:

در ایجاد و ادامه فعالیت این رسانه ، پایبندی به قوانین و منافع جمهوری اسلامی ایران رعایت شده و خط مشی آن مبتنی بر اصل اسلام، اندیشه های بنیانگذار جمهوری اسلامی و ارزش های مقدس این نظام، توصیه های مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مد ظله) ، باورها و اعتقادات ایمانی و مصالح و منافع ملی مردم رشت استوار است.

ارتباط با ما:

ما بر این باوریم که انتقاد جدی و سازنده به مراتب مؤثرتر از تحسین و تشویق خواهد بود. در همین راستا، این پایگاه اطلاع رسانی در نظر دارد پل ارتباطی شما با مسئولین قرار گرفته و صدای شما را به گوش آنها برساند.

پس از شما می خواهیم تا انتقادات و پیشنهادات سازنده خود را از طریق پست الکترونیکی rasht20ir@gmail.com 
برای ما ارسال کرده و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید

آدرس : رشت – پارک شهر – خیابان کیهان ( بستنی حافظ ) – پلاک 72 – پایگاه تحلیلی خبری رشت۲۰

شماره تماس تحریریه پایگاه تحلیلی خبری رشت۲۰ :  ۰۱۳۳۳۳۶۶۱۴۰