درگیری و تیراندازی بین ۴۰ نفر در ماسال/ یک نفر مجروح شد

درگیری و تیراندازی بین ۴۰ نفر در ماسال/ یک نفر مجروح شد

به گزارش رشت۲۰ درگیری و تیراندازی بین ۴۰ نفر در ماسال یک نفر مجروح به همراه داشت.

بامداد ۲۸ خرداد در پی نزاع و درگیری اهالی دو روستای مرزی شهرستان ‌های ماسال و صومعه‌ سرا درگیری که به بهانه مراتع و زمین ‌های جنگلی آغاز شده بود منجر به تیراندازی شد که در این تیراندازی ۴۰ نفر درگیر بودند.

سرهنگ مجید تقی زاده با اشاره به ابعاد درگیری اظهار کرد: بامداد امروز در پی گزارش مردمی اکیپ‌ های گشت کلانتری مرکزی ماسال به محل حادثه اعزام شدند این اتفاق که به علت درگیری و نزاع بر سر مراتع اتفاق افتاده بود با ورود مأمورین پلیس به محل حادثه پایان یافت.

وی با اشاره به تعداد افراد درگیر در این حادثه افزود: این درگیری بین اهالی دو روستای ماسال و صومعه‌سرا رخ داد و با هماهنگی با همکاران شهرستان صومعه ‌سرا به این پرونده ورود کردیم تاکنون ۴۰ نفر از کسانی که در این حادثه دخالت داشتند، شناسایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ماسال با بیان اینکه این حادثه هیچ‌ گونه تلفات جانی نداشت، تصریح کرد: در بین تیراندازی‌ ها یک نفر مجروح شد که با هماهنگی اورژانس به بیمارستان ماسال منتقل شد و هیچ‌ گونه کشته نداشتیم همچنین ضارب شناسایی‌شده و با حکم مراجع قضایی به ‌زودی دستگیر خواهد شد و نتیجه از طریق رسانه ‌ها اعلام خواهد شد.