در اعتراض به مشکلات مالی تیم سپیدرود؛ هواداران سپیدرود رشت در مقابل اداره ورزش و جوانان گیلان تجمع کردند

در اعتراض به مشکلات مالی تیم سپیدرود؛ هواداران سپیدرود رشت در مقابل اداره ورزش و جوانان گیلان تجمع کردند

در پی مشکلات مشکلات مالی و نابسامانی وضعیت مالکیت باشگاه سپیدرود هواداران این تیم پیش از ظهر امروز در مقابل اداره ورزش و جوانان گیلان تجمع کردند.

005 300x194 - در اعتراض به مشکلات مالی تیم سپیدرود؛ هواداران سپیدرود رشت در مقابل اداره ورزش و جوانان گیلان تجمع کردند

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از  «دیارباران»، در پی مشکلات مشکلات مالی و نابسامانی وضعیت مالکیت باشگاه سپیدرود هواداران این تیم پیش از ظهر امروز در مقابل اداره ورزش و جوانان گیلان تجمع کردند این در حالی است که مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در میان تجمع کنندگان حاضر شد و سعی در ایجاد آرامش در بین هواداران تیم سپیدرود داشت.

علی نظرمحمدی مربی سپیدورد که تاکنون این تیم را صدر نشین لیگ دسته یک کشور کرده است در اعتراض به وضع موجود در تمرین امروز این تیم شرکت نکرد.

نابسمانی های وضع موجود سپیدرود در حالی رقم می خورد که لایحه یک میلیارد تومانی کمک شورای شهر رشت به این تیم روز گذشته در صحن علنی شورا تصویب شد اما علیرغم این وعده ها هنوز باسابقه ترین تیم دیارباران از مشکلات مالی رنج می برد.

011 600x388 - در اعتراض به مشکلات مالی تیم سپیدرود؛ هواداران سپیدرود رشت در مقابل اداره ورزش و جوانان گیلان تجمع کردند

002 1 600x386 - در اعتراض به مشکلات مالی تیم سپیدرود؛ هواداران سپیدرود رشت در مقابل اداره ورزش و جوانان گیلان تجمع کردند

003 1 600x386 - در اعتراض به مشکلات مالی تیم سپیدرود؛ هواداران سپیدرود رشت در مقابل اداره ورزش و جوانان گیلان تجمع کردند

004 600x388 - در اعتراض به مشکلات مالی تیم سپیدرود؛ هواداران سپیدرود رشت در مقابل اداره ورزش و جوانان گیلان تجمع کردند

005 600x388 - در اعتراض به مشکلات مالی تیم سپیدرود؛ هواداران سپیدرود رشت در مقابل اداره ورزش و جوانان گیلان تجمع کردند